DORPSKALENDER Is er in Oirlo en Castenray behoefte aan nog meer takken van sport, dan willen we ook hiervoor trachten de juiste faciliteiten te scheppen. We hebben de laatste jaren duidelijk kunnen constateren, dat een goede samenwerking tussen beide dorpsgemeenschappen zeer veel voordelen biedt. We zijn dan ook erg blij dat een regelmatig overleg tussen de besturen van DIS en S.V. Castenray heeft mogen leiden tot een goede verstand houding en een intensieve samenwerking. Laten we ook in de toekomst op deze wijze verder gaan. Wanneer we eendrachtig en met bundeling van alie krachten de sport in onze beide dorpsgemeenschappen blijven stimuleren, dragen we op positieve wijae bij aan de leefbaarheid in zowel Cirlo als Castenray. Als sportstichting zien we het als onze taalk ook in de toekomst hier voor te blijven ijveren en we hopen daarbij te mogen rekenen op uw aller medewerking. Sportstichting Qirlo/Castenray J. Strijbos voorzitter A. Dinghs secretaris 9 aug. 11-16 aug. la-18 juli 2d juni 28 juni 1 juli 6 juli 7 juli 15 aug. 3 aug. 20 aug. 19-20 sept 7-11 juli 7 juli 8-12 juli 9 juli Bejaarden - PickNick Schuttersveld Fanfare - rondgang/'aapergesbal L.V.B. - fietsen Kevelaar Fanfare - concert fóeerlc S.O.'t.C. - Bestuursvergadering L.R.V. - ponykamp Zomervakantie 3euqdwielerronde L.V.B. - uitstapje mat kinderen S.3.Ü.C. - doem eek Fanfare - barbecuebai K.3.B. - kamp S.V.C. alg. jaarvergadering Einde zomervakantie L.V.B. - fietsen/bou/len L.V.B. - 50-jarig bestaan LVB Limb.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9