S.J.W. Castenray O K.3.B Willen degenen die met de vierdaagse meedoen a.s. zondag 5,~ mee brengen voor inschrijfgeld. De meisjes moeten iedere dag een doorzichtige plastic zak meenemen voor als het regent. Die sakken kan je bij de stomerij in Oirlo krijgen Je moet er dan boven en op zij een gat iaknippen. Op donderdag 19 juni is het dan zover» De "Vierdaagse" begint. We "vertrekken iedere dag om 5 a-ar aan de kerk en in Venraj starten- we om half 6. Iedereen zorgt dat ze op tijd is en kom niet te_laat. Hoe laat we zondag 22 juni vertrekken is nog niet bekend. Het défilé is om l6.k5 uur (tijd om bloemen te geven), We hopen dat er veel mensen van Castenray, jong en oud, komen kijken. De meisjes moeten zorgen voor goede schoenen, liefst gymschoenen of andere witte schoenen Zorg allemaal voor goede zin en frisse moed; ook al ben je moe zeg dan gewoon: kop op laat je niet kisten voor die 10 km. De leidsters wensen jullie veel succes met de vierdaagse. De tijden dat er gereden moet worden zien er als volgt uit: Donderdag 19 juni Tacken en Kunen Vrijdag 20 juni Pesters en Geerets Zaterdag 21 juni Versteegen en Cox Iedere dag om 5 uur in Castenray zijn en om 8.15 uur in Venray. Rond die tijd zijn we terug. Zondag 22 juni Weijs Jeuken en/of Jacobs Tijd wordt nog 'bekend gemaakt. Tijdverdrijvers Morgen, zaterdag 14 juni, tijdverdrijven o.l.v. groep .Marion en Henny. Zondag tijdverdrijven van iS.JO - 12.00 uur Donderdag 19 juni gaan we weer zwemmen en bij voldoende belangstelling blijven we dit voorlopig doen. We vertrekken iedere donderdag om 19.00 uur bij de kerk. Onkosten voor leden 1,75» voor niet-leden 2,30. We gaan per fiets. Jeugd-wielerronde 1980 We oefenen weer op vrijdag 20 juni. Om 18..30 uur worden dé deelnemers bij het gemeenschapshuis verwacht. Zwemmen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 7