- IQ - ¥55Yolg=fanfaee Op allo muzikanten willen we een dringend beroep doen voor hot Peeltoer- nooi geen enkele repetitie meer te verzuimen» Willen we een goed resultaat behalen, dan zal 100% opkomst en 100% inzet nodig zijn» Tijdens het Peeltoernooi hebben we als innpeelmars "Entre Nous" gekozen. De 2 werken, die aan een streng juryoordeel onderworpen zullen worden, zijn: "Girandole" van Robert Martin dn "Kleine Suite over. Volksliederen" van Henk van Lijnschooten. Neem deze werken thuis dagelijks even door, zodat de partijen voor 15 juni in ieder geval goed bekend zijn. - De fanfarefoto's zijn klaar. Vanavond is er gelegenheid deze te bekijken en te bestellen. - Hebt u de loten verkocht, lover dan zo spoedig mogelijk de adresstrookjes en het geld in. - Contributie en lesgeld 1980 al betaald? H.B.S. DE BATAVIEREN Op vrijdag 6 en zaterdag 7 juni zullen we deelnemen aan het "Kietske Toernooi" bij E.H.8. te Venlo. Vrijdag 6 junivertrek 18.30 uur W. Brouwers Ant. Kuypers P. Kuypers G. Weijs 'P. Heidens. G. Kuypers J. Peeters Loon Weijs P. Smulders Henny Cremers H. Klecven Zaterdag 7 juni; vertrek 1^.00 uur G. Cremers W».Jacobs P. Reijnders A 1. Kuypers H. Weijs P. Weijs H. Hesen J, Tackén B. Emonts AntDrabbels Jos Weijs Bertie Jacobs. G. Kunen G. v. Kuyck H. Cremers P. Emonts K. Smulders Dinsdag 10 juni zullen we op onze oefènavond op de banen van 'St. Sebas- tiaan Heide een wedstrijd schieten tegen H.B.S. St. Sebastiaan, vertrek 19»15 uur. De schutters kunnen allemaal schieten. Zaterdag 28 juni wedstrijd E.H.S. - Batavieren om de Hüismans- Trofee. Aanvang 16.00 en 19.00 uur. Als er schutters zijn die op oen bepaald aanvangsuur wi'llen schieten, willen die dit dan even doorgeven aan.de zestalcommissie voor zondag 21 juni. Koningspool 11 De prijswinnaars waren dit jaar H. Weijs, Loon Weijs en M. Smulders.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10