BEJAARDENVERENIGING *-< - UITSTAPJE BEJAARDENVERENIGING CASTENRAY OP WOENSDAG 9 JULI 1980 Vertrek vanuit Castenray 08.00 uur De reis gaat over de Middenpeelweg naar de nieuwe auto baan Arnhem - Apeldoorn en de aankomst hier is gepland op 10.30 uur Allereerst wordt hier in de Julianatoren de gelegenheid gegeven om een kop koffie te gebruiken, waarna wij naar het Loo gaan om een bezoek te brengen aan Paleis het Loo. Hier is in de westelijke vleugel een portrettengalerij van de Oranjes te bezichtigen. Daarna bezoeken we de koninklijke stallen. Er staan rijtuigen, sleden, old timers en men vindt er ook tuigkamers. Na de bezichtiging gaan wij via Beekbergen naar Loenen op de Veluwe, waar in restaurant Bosoord een koffietafel klaar staat tegen 13.00 uur Vertrek uit Loenen tegen 14.00 uur Via een mooie route gaan wij nu over de Woeste Hoeve, Hoenderlo en Otterlo naar ons volgende reisdoel en dat is Doorn en wij zijn hier tegen 15.00 uur In Doorn wordt een bezoek gebracht aan Huize Doorn, de laatste plaats van de Duitse Keizer Wilhelm II. Het hoofdgebouw, een ridderhofplaats uit 838 heeft een ronde middeleeuwse toren. Het gebouw ligt in een prachtig park met o.c. een rhododendrontuineen hertenkamp en een café-restaurant Vertrek uit Doorn tegen 17.00 uur Via Rhenen, de Grebbenberg en Wageningen gaan wij naar ons laatste reisdoel en dat is restaurant Patershof. Met onderbreking voor een korte pauze op de Grebbenberg zijn wij hier om 19.00 uur waar het diner klaar staat. v L Na het diner de mogelijkheid om een dansje te maken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 6