L.R.V. "de eendracht" dameskoor KLEUTER en LAGERE SCHOOL Vervolg Fanfare Aepergesondereindactie Vorige week donderdag zijn we weer gestart met het ophalen van de asper gesondereinden 't.b.v. onze fanfare. Liefst 16 telers doen dit jaar aan deze actie mee en we twijfelen er dan ook niet aan, dat deze actie ook dit jaar weer een groot succes zal worden. Het rooster van ophalen ziet er als volgt uit5 zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag Invallers: Thei Jacobs en Eric Classens Bert Philipsen en Wiel van Hensch Piet Madou en Hay Dinghs Handrie Wismans en Hay Wilms Wira Classens en Hay Hoebers Mart Wiemans en Thei. Seijkens Hay Willemssen Hay Reijnders Piet Arts Toon Bloemen Adrie Camps Bij verhindering s.v.p. tijdig contact opnemen met Fiet Arts tel. 5$5 of Jan Strijbos tel. 677» We danken reeds nu allen die aan. deze actie hun medewerking verlenen var. ganser harte. s 'j. Correctie Op het pböyconcodrs te Lottum behaalde het viertel van onze pohyclub-'- de tweede prijs en niet de vierde, zoals vorige week bekend werd "ba Geslaagd Op zaterdag 17 mei werd in manege "Wieneshof" te Horst door de Stichting Nederlandse Hippische niet beroepsmatige opleidingen het examen afge nomen van de commandanten-cursue. Aan deze cursus en dit examen werd door J. ''Ge er ets en W. Classens deelgenomen met als resultaat: - "Geslaagd voor commandant". Proficitat. - In- verband met Pinksteren hebben de kinderen van de lagere school op maandag 26 mei sn de kinderen van de kleuterschool op maandag 26 en dinsdag 27 mei vrij,.. r Personeel klauter en Lagere school. Ook de peuters van STEK5KE hebben dinsdag 2? mei vrijJ.'JJI Zaterdag om 19.OU uur avondmis zingen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 6