BEJAARDENVERENIGING Ons jaarlijkse uitstapje is gepland op 9 juli a.s. De reis gaat naar Paleis het Loo - portretten-galerij van de Oranjes - koninklijke stallen - Huize Doorn, Onderweg koffietafel en diner. Opgeven bij mevr. Kunen-Hermane, Lollebeekweg 6a MEDEDELINGEN KLEUTER- EN LAGERE SCHOOL De komende week, van 12 t/m 16 mei, is voor de gehele school vakantie* De datum voor de schoolreis van klas 4 - 5 en is voor dit jaar vast gesteld op vrijdag 1J juni. Aaa het programma wordt gewerkt. H. Vormsel De afgelopen maanden hebben we ons in de 6e klas intensief bezig ge houden met de voorbereiding op het Vormsel. Zaterdag vindt daarvan de afsluiting plaats in de H. Mis van 17.00 uur. Mgr. L. Meertene zal ons dan het Vormsel toedienen, daarin bijgestaan door mijnheer Pastoor en Deken Theunissen. We zijn de mensen die ons in deze voorbereiding hebben bijgestaan daarvoor erg dankbaar. Namens de 6© klas. Roel Classens Marijke Camps Henrietta Duykare Jos Heidens Joianda Luykx Bertie v.d. Pasch Marion Philipsen William Steeghs Irene Vollenberg Jan Classens Tonnie Camps Geert Cremers Marc Gellings Nicole Linders Anja Madou Annette Philipsen John Réynders Jan Vollenberg Roger Weijs Aan__de ouders van de oudste kleuters Het einde van het schooljaar komt al in zicht. Voor de oudste kleuters betekent dit heel wat. Afscheid nemen van de kleuterschool en van hun juffrouw. Dit houdt tevens in, naar de lagere school gaan en een andere juffrouw krijgen. Sommige kinderen verheugen er zich op en hebben er geen moeite mee. Andaren nemen een afwachtende houding aar. of krijgen misschien wat aanpassingsproblemen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9