FANFARE "Dorpsklank" - IB - Vervolg kleuter- en lagere school Om voor de kinderen het naar de lagere school gaan iets gesakkelijker te maken hebben juffr. Riet en juffr. Dini een programma samengesteld. Het eerste onderdeel is al geweest, hiervan hebt u zeker al gehoord. Hun nieuwe juffrouw is bij hen op bezoek geweest. Juffr. Dini (te klas) heeft met de kinderen kennis gemaakt, gesprekjes gehouden. Nu volgen dan ook de bezoekjes van de kindaren aan de nieuwe klas, de nieuwe school. 0® u hiervan op de hoogte te brengen volgen hieronder de data en de inhoud van de bezoeken. 28-A-80 heeft een wederzijdse kennismaking plaats gehad. 19 mei, maandag. Juffr. Dini bezoekt kleuterschool. Spelletjes in speelzaal. 20 mei, dinsdag. 2.15 3.00 uur Kleuters gaan 1e klas bekijken en speel-werkblad maken. 21 mei, woensdag. Mee naar de gymzaal in OostrumCgymkleding is niet nodig) 2 juni, maandag. Speel-werkblad in Ie klas. Voorbereidend lezen. 3 juni, dinsdag. Speel-werkblad in Ie klas Voorbereidend rekenen. 't juni, woensdag. Mee naar de gymzaal in Oostrum. 9 juni, maandag. Speel-werkblad in 1e klas. Voorbereidend rekenen. 16 juni, maandag. Speel-werkblad in 1e klas. Voorbereidend lezen. 17 juni, dinsdag. Speel-werkblad in Ie klas. Voorbereidend lezen. 23 juni, maandag. Gezellige afsluiting, (tekenen en knippen). In de maanden mei en juni zullen de kleuters ook een bezoek brengen aan de andere klassen van de lagere school en kennis maken met de andere teamleden. Misschien kunt u dit programma uitknippen en bewaren. If bent da,n self op de hoogte van het programma en west waar uw kind mee bezig is. Hopelijk draagt deze opzet er toe bij, om voor de kinderen de overgang naar de lagere school so plezierig en aangenaam mogelijk te maken. Juffr. Riet en Juffr. Dini. Ja2 dartels Vandaag zal tijdens een openbaar examen in de Schouwburg te Venrsy onze dirigent dhr. Jan Bart-els afstuderen voor directie, welker studie hij gevolgd heeft san hst Conservatorium te Maastricht. Om 20.00 uur zal eerst Sylvia v.d. Kroonenberg uit Arcen met de Fanfare "Concordia" uit Wanssuia examen doen. Zij wordt daarmee de eerste vrouwe lijke dirigent in Limburg.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10