- 6 - MEDEDELINGEN KLEUTER- SN LAGERE SCHOOL Aanmelding kleuters en 1e klassers Zoals reeds eerder bekend gemaakt is, kunnen de ouders op 8 mei a.s. hun kind op de kleuterschool en/of de 1e klas komen aanmelden. Dit kan tussen 16.00 en 17-00 uur op school. Het is i.v.m. poronalia aan te bevelen uw trouwboekje mee te brengen. Bij de leerkracht van de 1c- klas kunt u ook nog terecht op vrijdag 9 mei a.s. zelfde tijd. Bevrijdingsdag Maandag 5 mei hebben de kinderen i.v.m. bevrijdingsdh.g' geen school». Rekenrapporten Vanwege diverse vrije dagen hebben we besloten nog oen keer het reken- rapport mee naar huis te geven voor heir einde van het schooljaar en wel op donderdag 22 mei a.s. H. Vormsel Do 6e klassers krijgen een dezer dagen een schrijven mee naar huis omtrent de viering van het H. Vormsel. Het is raadzaam dit goed door te nemen met uw kind en het op 10 mei mee te nemen naar de kerk. U hebt dan nl. een overzicht van de H« Mis bij de hand. Schrijven aan ouders 6e klassers Op donderdag 2b april jl. hebben de kinderen van de 6e klas een brief mee naar huis gekregen, gericht aan hun ouders. Indien iemand deze brief niet ontvangen mocht hehben, geef dit dan even door; u krijgt hem dan alsnog. leerkrachten kleuter- en lagere school. SJ o wc Tijdverdrijvers Zaterdag 3 mei is er tijdverdrijven. Zondag b mei gaan we naar I-IorsterkermisWe gaan om 19-00 uur en fietsen om 21.30 uur in Horst weer weg. Zaterdag 10 mei bloemenactie Degenen die bloemen willen bestellen, kunnen dit doen bij T. Tacken, tel. 2A9. Sr zijn rode en rose geraniums, paarse en rose hang-geraniums en diverse soorten snijbloemen. Zondag 11 mei kindermarkt De zaal gaat om 13.00 uur open zodat de kinderen dan hun spullen klaar kunnen zetten. Om 13-30 uur beginnen we mot de verkoop. Er is koffie-, bier en frisdrank to krijgen. Ook dit jaar is or weer onze bal-gooien-stand en grabbelton en nog andore spelen. Degenen die nog spullen hebben voor verkoop en dit zelf niet willen doen, kunnen dit doorgeven aan N. Janssen, tel. 520. Do spullen worden dan t.b.v. do tijdverdrijvers verkocht. 's Avonds is cr geen tijdvordrijven. Donderdag 15 mei, Hemelvaart, is er discobal m.m.v. "Time-machine" aterdag 17 mei geen ti jdverdri jven. Zondag 18 mei is er een fietstocht. Nadere gegevens volgen, no; f7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 6