4 Vervolg Parochie-nieuws Met veel voldoening en dank voor alles wat er door velen gedaan is i.v.ra. het Eerste Communiefeest hier nog een mededeling aan de ouders van de Communicantjes» Do plechtigheid van verleden zondag is in zijn geheel opgenomen op een casseterecorderVooral de muziek en de zang, ook de gebeden en lezingén van de kinderen staan er heel goed op. V/ie het bandje wil hebben, kan het (door mij) laten overnemen. U hoeft dan maar een leeg bandje van 60 minuten (eventueel door de kinderen) aan mij te geven. Schrijf uw naam alvast op het bandje. Ik dacht dat ook zo(n bandje oen mooie herinnering kan zijn voor u en vooral voor de kinderen zelf» DAMESKOOR Maandagavond geen repetitie. Donderdag repetitie; aanvang 20.00 uur. Vrijdag 9 mei trouwt José Seykens, lid van ons koor met Henk Koopmans. Om 13.30 uur zingen wij voor hen een geestelijke huwelijksmis. 's Aavond brengen we een serenade in de feestzaal. Wij wensen José en Henk een fijne dag en veel geluk in hun verdere leven. Eveneens op vrijdag 9 mei om uur zingen we de huwelijksmis voor het bruidspaar Bongartz-Seegers L.V.B. A.s. donderdag 8 mei is de jaarlijkse bedevaart in Oostrum. Om 20.00 uur is de H. Mis. De zang wordt verzorgd door de afd. Merselo. Ieder gaat hier op eigen gelegenheid heen. DORPSRAAD Donderdag 8 mei a.s. vergadering voor de loden van de dorpsraad bij H. van Rhee. Aanvang 20.30 uur. Mocht iemand iets behandeld of besproken willen hebben, dan kan dit bij een van de leden doorgegeven worden. RUITER- EN PONYCLUB "DE EENDR.iCHT" Op het ponyconcours te Melderslo behaalde ons viertal v.d. ponyclub de be prijs met dressuur. Bij de ind. dressuur was de 1e prijs voor Jolanda Luycks en de *fe prijs voor Diny Friezen. Op vrijdag 2 mei a.s. van 20.00 - 21.30 uur receptie van de ruiterclub Lottum, vanwege haar 50-jarig bestaan. De receptie wordt gehouden in de feesttent op het concoursterrein Zandterweg. Zondag b mei a.s. concours (grote paarden) te Lottum.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4