- 12 - Swolgsnse Boys' 1 - Castenray 1 (1-2) 2-3 Ondanks da overwinning die Castenray in Swolgen wist te bahalen, is da degradatie toch ear, feit geworden. De onverwachte overwinning van Kronenberg in feerlo was voor Kronenberg juist voldoends om aan de degradatie te ontsnappen. In het trsffen met Swolgen was de spanning aan beide zijden duidelijk voelbaar. Ret name in rie beginfase was hat Castenray dat niet in haar spel kon komen an op was van d« zenuwen. Swolgen dat de zenuwen iets beter de baas was, wist hiervan ta prof/itsren an bracht in de 5' minuut de stand op 1-0. Na een zeer onoverzichtelijke situatie voor het doei van Castenray belandde ds bal na vsel heen en uaer gstrap tussen de palen. Castenray duidelijk door deze snelle achterstand aangaslagen had hst in deze fase van da strijd srg moeilijk. Hst was Gaert Kunen dia Castenray van een 2-0 achterstand wist af te houden door ds bal van de doellijn te halen. Dit was voor Castenray de ommekeer en Castenray kreeg toch langzaam iets meer greep op het spel van Swolgen. Dan Arts wist in ds 30e minuut de stand ap gelijke hoogte te brengen. Op slag van rust kreeg Castenrayzalfs san 1-2 voorsprong toen Dos Büddiger na een fraaie aktie van Dos Wisman-s wist te scoren. Na rust moest Swolgen in de aanval gaan om nog een kans op 1a klas voetbal te behouden hetgeen de nodige risco's inhield, Castenray kreeg soms enkele zeer goede kansen om de stand op te voeren an in de 57s minuut wist Des Büddiger de stand op 1-3 te brengen, Swolgen dat niet van ophouder, wist werd erg gevaarlijk an kwam in de 25a minuut op 2-3 door een toegekende penalty te benutten. De wedstrijd leek weer volledig open en de spanning was ótsar volledig teruggekeerd. Beide ploegen wisten echter geen doelpunten meer te scoren en Castenray behaalde een 2-3 overwinning. Het bleaf na de wedstijd nog erg spannend daar de uitslag van Fieerlo tegen Kronenberg niet meteen hakend was. Toen hot bericht kwam dat Kronenberg met 0—1 had gewonnen van Piesrlo was ae degradatie san fsit ondanks de fraai behaalde overwinning in Swolgen» Dit kwam erg hard aan maar in deze faas van da competitie is alles mogelijk sn kan hat. erg pijnlijk zijn als men van -andere cluba afhankelijk is. Het nieuwe saizesn gaan we dan met het. eerste an tweeds elftal in da 2e klasse verder Uia deze weg willen wij namens hst eerste elftal iedereen bedanken die op welks wijze dan ook ons eerste elftal in deze toch moeilijke competietie heeft gesteund. Dok volgend seizoen hopen wij op uw stsun te mogen rekenen, Piet dank; trainer, spelers, grensrechter ar; leider Ie elftal SU Castenray U V. B. Afgelopen dinsdag zijn we voorlopig voor de laatste kesr wazen sporten. In september gaan vim wear baginnan.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 12