DAMESKOOR Vrijdag, vandaag, jubileum-mis zingen voor het zilveren bruidspaar Scijkens-Wismans Maandag repetitie; aanvang 20.30 uur. FANFARE "DORPSKLaNK' Het Voorjaarsconcert van vorige week zaterdag mocht dan muzikaal gezien geslaagd genoemd worden, wat betreft de belangstelling van de Casten- rayse mensen was het duidelijk een tegenvaller. Vooral sneu is dat uiteraard voor de muzikanten, die maandenlang ijverig gestudeerd hebben om een nieuw programma te kunnen bieden. Mogelijk spoelde het mooie weer en de overgang naar de zomertijd een ról bij de motieven om weg te blijven. Misschien ook leent de zondagmorgen zich beter voor een dergelijk concert, of is het zo dat dit soort fanfaremuziek in Castenray nog niet zo in trek is We weten het niet precies, maar zullen ons erover, beraden. Hoe dan ook, de aanwezigheid van fanfare i:St. Nicolaas" uit Broekhuizen kwam onze vereniging zeer wel gelegen. Ook deze gast- fanfare bracht enkele, zeer mooie muziekstukken ten gehore, waarnaar hot luisteren een groot genot te noemen was. Een -compliment verdiende zonder meer het aanwezige publi-k voor de stilte die tijdens hot musiceren in acht genomen werd. Op deze wijze is het voor dirigent en korpsleden prettig muziek maken. Verder danken we allen, die op welke wijze dan ook hebben meegeholpen bij de organi satie van dit !lVoorjaarsconcert" en ook heel veel dank aan degenen, die door hun aanwezigheid toch de nodige stimulans gaven aan dirigent en leden. Federatief Solistenconcours Komend weekend, wordt in de Schaouwburg te Venray het silistenconcours van de Federatie van Muziekgezelschappen in de gemeente Venray gehouden. In totaal zijn er 90 optredens van solisten, duo's, trio's enz. Allo deelnemers worden aan do piano begeleid door dhr. Kranen uit Vcnlo, terwijl de jurering zal geschieden door dhr. Klerx uit Tilburg. Het solistenconcours begint op zaterdag 19 april om 1^.00 uur on op deze dag zullen van onze vereniging de volgende personen deelnomen: 15.06 uur Annemie Cox 16.2^ uur ïiarga Wisraans 16.50 uur Hay Wilms 16.36 uur Mart Marcellis 18.36 uur Piot Arts trompet bugel trombone barit on-saxofoon bes-bas Om 21.^5 uur is de laatste prijsuitreiking en het einde van de eerste dag. Op zondag 20 april begint hot concours om 1^.30 uur met de volgende Castenrayse deelnemers: 15.00 uur"'1 Geert Janssen bariton 15.06 uur Marion DInghs bugel 15.12 uur Peggy Wisraans bügc-1 15.18 uur John Versteegen bariton 15.36 uur Yvonne Royndors bugel 15.^2 uur Petra van Rhee bugel 17.00 uur Carly Philipsen bugel 17.18 uur Marian Duykers hoorn 17=»2A uur Jolanda Janssen bugel 18.28 uur Wim Classens tuba In totaal liefst 15 deel nemers van onze fanfare, die zullen trachten de Castenrayse eer hoog te houden. Laten we hopen dat er ook vanuit onze gemeenschap de nodige belang stelling getoond wordt en we wensen onze solist-en bij voorbo.at alle succes toe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9