- 5 - Grientsveen 1. - Castenray 1 (2-0) 4-2 In de als zeer lastig bekend staande uitwedstrijd tegen. Grientsveen is Castenray er niet in geslaagd een puntje mee naar huis te nemen Beide ploegen hadden in de beginfase duidelijk last van de zenuwen, daar voor beide teams nogal wat op het spel stond» Be scheidsrechter probeerde de wedstrijd een beetje in evenwicht te houden door voor iedere overtreding zijn fluit te hanteren en de wedstrijd erg kort te houden hetgeen het spel van beide teams niet ten goede kwam» Het was Grientsveen die 't eerst de zenuwen de bans was en in de 25e minuut de score te openen. Ka deze achterstand kan Castenray geen vuist maken en was er veel onnodig balverlies. Ka een rommelige situatie voor .het Castenray se doel was het alweer de thuisploeg die de bal in de touwen wist te werken en Castenray keek tegen een hopeloze 2-0 achterstand aan. Ka rust wist Castenray toch een groot tegenoffensief te ontketenen» 'Door achter, man tegen man te voetballen kwam er veel meer druk op de verdediging van Grientsveen en het was in de 11e minuut toen Kuub van Ehee de stand tot 2-1 wist terug te brengen, Kog geen twee minuten later was het Jan Arts die de gelijkmaker op zijn naam bracht en Castenray leek alsnog succes te gaan behalen, Grientsveen dat duidelijk aangeslagen was wist toch weer terug te komen en deed in de 23e minuut Castenray alle hoop op succes vergeten door de stand op 3-2 te brengen, Castenray kon na dsze klap niets meer terug doen en het was dan ook de thuisclub die de stand nog tot 4-2 wist te brengen. Voor ons eerste alftal breken nu moeilijke tijden aar, om het eerste klassers- achap te kunnen behouden en met nog 2 wedstrijden voor de boeg tegen titelkandidaat Eegelscm en mededegradatiekandidaat Swolgen zal gewonnen moeten worden, om aan de degradatie te kunnen ontkomen. KËÏÏKDELXKOl'K t - - Zeer waarschijnlijk sullen a.s, zondag 20 april diverse elftalfoto's worden gemaakt. Raadpleeg hiervoor het raambiljet. - Alle spelers etc, die bij een 'bepaald elftal horen, dus ook spelers die niet opgesteld staan, worden verzocht tijdig ur, hun elftal aanwezig te zijn» - - Indien er leden zijn - spelend en niet spelend - die mee willen doen rast het onderlinge toernooi op zaterdagmiddag 1? roei en zich nog niet opfee^ever, hebbenS.V.P. VOOR 1 MSI AANMELDEN bij K. Strijbos, tel, 122 - - Donderdag 8 mei bestuursvergadering 3.V. Castenray, T E KOOP partij PQCTflARDAPPELEN Bintje ft. Uiismans, tel, 330

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 5