- 15 - DORPSRAAD/STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS/KERKBESTUUR Woensdag 2 april a.s. openbare dorpsyc-rgadoring met kerkbestuur en stichting gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda dorpsraad 1Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Financiële bijdrage Schans A. Trottoirs 5Dorpsplein. Kermis 6. Woningbouw 7. Mededelingen 8. Rondvraag. Agenda^ stichting gemeenschapshuis 1Opening door de voorzitter 2. Financieel verslag door de penningmeester 3. Behandeling binnengekomen vragen (schriftelijk indienen, p/a Castelostraat 2) A. Rondvraag 5Sluiting. Agenda kerkbestuur 1 Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Mededelingen over financiën boekjaar 1979 4. Mededelingen 5Behandeling ingekomen schriftelijk gestelde vragen 6. Bestuursverkiezing; volgens kerkelijk huishoudelijk reglement is aftredend en niet meer herkiesbaar, de heer J. Rambags, Lolleboekweg. Als kandidaat voor deze vacature wordt door het bestuur gesteld: mevrouw W.M. Drüggen-P^-otersLollebeekweg 26. Tegenka.ndidaten kunnen door parochianen, schriftelijk worden ingediend tot voor de vergadering bij de scretaris. Wanneer geen tegenkandidaten wordfcn gesteld, is de door het bestuur gestelde kandidaat, zonder stemming, gekozen. 7Rondvraag 8. Sluiting Om uw eventuele vragen zo goed mogelijk te kunnen behandelen en beant woorden, verzoeken wij u uw vragen of suggesties schriftelijk te willen indienen bij de seer. P. Maes, Castenrayseweg 5*f (wel graag voorzien van naam) Zoals gebruikelijk was, kunnen wij u helaas dit jaar nog geen balans en verlies- en winstrekening over het boekjaar 1979 geven. Door persoonlijke omstandigheden van de penningmeester was dit nog niet mogelijk. Zo spoedig mogelijk zullen wij deze cijfers in de "Schans" publiceren. Hopelijk mogen wij velen van u op de komende vergadering begroeten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 15