- 2 - Vervolg parochie-nieuws De gegevens aangaande het aantal parochianen en hun leeftijd heb ik zo nauwkeurig mogelijk tracten te verzamelen bij gelegenheid van het persoonlijk bezoek dat ik bij u allen heb gebracht. Mocht ik iemand vergeten zijn of nog niet hebben kunnen bereiken, dan zou ik dat alsnog graag willen weten. Toch was deze min of meer zakelijke aangelegenheid niet de reden voor mijn persoonlijk bezoek bij u aan huis. Die ligt vooral in de opdracht van mijn Bisschop, onder woorden gebracht in zijn benoemingsbrief, om nl. "een zo warm mogelijk contact" mot mijn parochianen te onder houden. Bij de installatie zei de deken hetnog.eens: "U zult begrip hebben voor hun situatie en meeleven in hyn vreggde en verdriet". Omdat te kunnen, wilde ik u zo goed mogelijk persoonlijk leren kennen. Dat is ook het ideaal dat Christus de goede Herder aan iedere priester of pastoor stelt waar Hij zegtï "Ik ken de mijnen en de mijnen kennen Mij". Mag ik aan het slot van do rit hartelijk danken voor- de- wijze waarop u mij ontvangen hebt. Ik meen eruit te hebben mogen opmaken dat JU. mij hebt aanvaard. Dat geeft do burger moed'. Nogmaals heel hartelijk dank daarvoor. Pastoor. MEDEDELING LAGERE SCHOOL EN KLEUTERSCHOOL Op donderdag 27 maart a.s. wordt in de- Venrayse schouwburg een open dag gehouden rond het onderwi js-service-contruia "NctwerkS, dat ver schillende diensten voor het Venrayse onderwijs gaat verrichten. Daar het team van de scholen daar een bezoek aan gaat brengen, hebben de kinderen op diedag-'s middags geen school De leerkrachten. DAMESKOOR Zaterdag om 19.00 uur avondmis .zingen. -Maandag repetitie"; aanvang 20.00 uur. STUDIECLUB VARKENSHOUDERIJ Woensdag 26 maart excursie naar. Klarenbeek. Vertrek kwart voor 12 bij de kerk'; Ma de excursie gaan we bowlen in Schayk. De rest van de dag wordt doorgebracht in café-bar-dancing A. Loefen Beukenlaan 2, Odiliapeel. - K.J.B. De "Strekeitjes" hebben weer club op 27 maart van half 7 tot half 9» Poetsbeurt: Corine KÜnen, Karin Strijbos,: Harriëtte en Mariëtte Philipse Denk aan hot logboek. De "Bengels" hebben weer club op woensdag 26 maart van 7 tot 9 uur. Denk aan het logboek.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 2