- 10 - Vervolg Batavieren Toelichting bij het nieuwe schiotpaspoort Nu e-lke sihutter in het bezit is van eon nieuw schiotpaspoort, lijkt het ons nuttig een nadere uitleg hierover te geven. Het schiotpaspoort dient als legitimatiebewijs voor hot kunnen deelnemen aan schietwedstrij den. He-t is echter alleen geldig als op blz. 8 do Bondscontributiozegcl van het lopende jaar is bevestigd. Verder dient u op blz. 1 uw hand- tokening to plaatsen. -• Het schiotpaspoort is eigendom van do Nod. Handboogbond. Bij beëindiging van hot lidmaatschap als schutter dient u dit in te leveren. In het paspoort mag u geen enkoio wijziging aanbrengen en geen persoon lijke aantekeningen maken. Noteringen van records v.n titels geschieden door de hiervoor aange geven instanties. Tot adreswijziging is de districts-socret'aris bevoegd. Hiervoor zijn bij dose adreswijzigingen te krijgen. Eigenhandige wijzigingen"en/of knoeierijen maken hot paspoort ongeldig. Wanneer dit bij controle gesconstateerd wordt, wordt het paspoort ingenomen. Bij verlies en ongeldig-v^rklaring kan tegen een betaling van 10,- oen duplicaat paspoort worden verstrekt. Zaterdag 29 maart .wedstrijd Batavieren - Indianen Koningslust Nederlaag-toernooi PpRPSK_A_LE_NDER Studieclub-.UH - excursie Ouderavond (pa klas S.D.i'i.C. - Oudpapieractie Fanfare - önrierl. solconcours Gecornn. Dorfisra:5d~/kerk-/Stichtingvergadering Paasvakantie - L.R.V. - kringujedstrijd grote ruiters Fanfare - voorjaarsconcert L.R.U. - clubkampioenschappen -L.R.V. - kringujedstrijd ponyruiter.s S.J.lu'. C. - bestuursvergadering L.U.Lj. - excursie Fanfare - fed. sol.concours L.Voü. Kringjubileum le H. Communie 5.V.C. - Cranjetoernooi B/C L.R.II. "DE EENDRACHT" Hartelijk dank aan allen, die er aan hebben meegeujerkt tot het welslagen vanr- ons ruiterbal, dat wij afgelopen zaterdég gehoüden hebben. Het was de bedeeling, dat wanneer dit bal goed zou slagen, er dan een jaarlijks terugkerend gebeuren van te "maken: een half vastenbaltiij kunnen- dan nu reed.s stellen, dat-de ruiter- club het komend jaar wê-er een HA LFV ABTENBAL zal houden. 26 maart 27 29 30 2 april 7-11 april 7 april 12 12 april 13 14 15 19-20" 22 27 30

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10