g MEDEDELINGEN LAGERE SCHOOL Aanmelding 1e klassers Evenals vorig jaar willen wij ook dit jaar do ouders van de toekomstige 1e klassortjes de gelegenheid bieden hun kind persoonlijk- op school te komen aanmelden» U kunt hiervoor terecht bij de juffrouw van de 1e klas, mevr. Camps, en wel op 8 en 9 mei, telkens van 16.00 tot '17«00 uur» 10-min= gesprekken Voorafgaande aan het paasrapportdat de kinderen op 3 april mee naar huis krijgen, kunnen de ouders v/eer op school komen praten over de vorderingen van hun kind. Dit kan d.m.v. de 10-min» gesprekken bij de betreffende leerkrachten» Deze avonden wordengehouden op 18 en 20 maart a.s» U krijgt hic-rovor no£ nader bericht» K»J.B» Woensdag 12 maart hebben de "Bengeltjes" weer club van 7 tot 9 uur. - Hopelijk gedragen jullie je netjes! De leidsters. L »V»B. In de week van 10-16 maart wordt weer de jaarlijkse collecte gehouden voor het Rheumafonds, welke wij gaarne in uw milddadigheid aanbevelen. Bij voorbaat onze dank. Aan alle inwoners van Castenray Bij deze wil ik iedereen bedanken die de carnaval 1980 voor mij onvergetelijk heeft gemaakt» Tevens wil ik iedereen bedanken die op wat yoor manier •..dan ook mee heeft geholpen de carnaval dit jaar te..dpen slagen» Woorden schieten mij tekort» Deze carnaval heeft voor mij enorm veel betekend. Het was geweldig wat jullie allemaal gedaan hebben..--.. Ik kan alleen maar zeggen, nogmaals allemaal bedankt ook namens mijn vrouw Tiny. Prins Mart 5e. S.V. CASTENRAY AFD. KORFBAL Uitslagen afgelopen weekeinde Oranje Wit 2 - pupillen 2 0-1 Merels B - junioren A 1-1 Oranje Wit B - junioren A 7-0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9