4 - DORPSRAAD Groenbeplanting fflet de plantsoendienst van de Gemeente Venray is in een eerder stadium afgespro ken, dat de Castelostraat in aanmerking komt voor het beplanten van verscillende soorten bomen in de voortuinen. Hot hoeven niet allemaal dezelfde bomen te zijn, ieder naar zijn eigen keuze. De borncn morden gratis geleverd. Ieder gezin kan dus beschikken over een gratis boom. De bomen zullen zo spoedig mogelijk geleverd morden. Zo kan er over enkele jaren een mooie laan ontstaan. U kunt zich voor een boom opgeven bij lïlevr. Houwen - v.d. Stereen, Castelostraat 15 tot en'met 11 maart a.s. U kunt een keus maken uit:Gouden regen - Roodbloeiende meidoorn - Berk - Dapanse sierkers (bredeof smalle kroon) - Fluuieelboom - Els - Boomhazelaar - Lijsterbes - Haagbeuk - Esdoorn(bontbladig of roodbladig), Castenray zal in zijn geheel nog van groenvoorziening morden voorzien, maar van- luege de financiële kosten zal e.e.a. pas in da herfst kunnen worden gerealiseerd. Vergadering UJoensdag 12 maart vergadering voor de leden van de Dorpsraad bij H. v. Rhee. Aanvang: 20.00 uur. Tilocht iemand iets behandeld of bespraken willen hebben, dan kan men dit bij een van de leden doorgeven. BE3AARDENVERENIGING De speelmiddag van 27 februari kan een geslaagde namiddag genoemd worden. fflen vond doze opzet (samen met Oirlo) leuker dan alle kerkdorpen bij elkaar. Ondanks dat op deze middag is gebleken, dat wij ouderen toch nogal wat beweging tekort komen, hebben we heel wat gelachen en afgepraat. Tussendoor werd nog een kop koffie gedronken, waarna de punten werden geteld. Deze varieerden van 300 tot 715 en laagste punten waren hous niot alleen van do ouderen. We gingen wel mot een diploma naar huis. Dank aan allen die hebben meegewerkt tot het welslagen van deze middag. Het bestuur. HELP in 's hemels naam I VASTE N A C T I E L I f B U R G Giro 1045000

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4