uo - 8 - Vc_2HRCS 1-0 Ken gehandicapt Castenray 2 heeft aan de eerste wedstrijd na de toch wel wat lang uitgevallen winterstop- de volle winst overgehouden door offerden 3 met 1-0 te verslaan. Toon Tielen werd de matchwinnaar door de eer voor zich op te eisen, het enige doelpunt van deze wedstrijd te scoren. Halverwege de eerste helft verraste hij vriend en vijand met een lege schuiver in de linkerbenedenhoek, na een goed opgezette aanval, lat er daarna geen doel punten meer zijn gevallen, was te wijten aan twee dingen; ten eerste onkunde aan kfferdense zijde en ten tweede zaten sommige spelers aan Castenrayse kant een beetje vast in de tweede helft, bovendien hadjsen een tikkeltje pech hij het afwerken van enkele georeerde kansen. Was de wedstrijd in de eerste helft om aan te zien, in het tweede part werd er gezapig en chaotisch gespeeld, offerden was van goede wil en daarmee is dan ook alles gezegd. De Castenrayse voorsprong is zondagmiddag dan ook geen moment echt in gevaar geweest. Uitslagen af 'gelopen weekeinde: aspiranten 2 - Wittenhorst 3 0 - pupillen 2 - Grubben 2 0 - 1 DIS 2 - senioren 0 - 3 senioren - Wittenhorst 2 2 - 1 Programma za .terdag 16 februari: 9.00u pupillen 2 - Merselo 1 sporthal Horst 8.Ï5u, vertrek per fiets 14.30u Oranje Wit 1 - aspiranten 1 sporthal Venray Voor vrijdag a.s, 22 februari worden de volgende ouders verwacht- pupillen aspiranten 2 1740u Lucassen 1S.45u. Jacobs van Osch Strijbos Künen Versteegen Zaterdag 23 februari s.s. spelen onze pupillen 1 in Horst hun laatste wedstrijd van dsee micro-competitie. Tot nu toe hebben ze iedere wedstrijd gewonnen. Als zij deze laatste wedstrijd tegen Oranje Wit uit Leunen winnen? zijn ze kampioen in de pupillen 2 klasse. Wij hopen op veel Castenrayse supporters, waarbij natuurlijk vooral de aanwezigheid van de ouders van onze pupillen erg belangrijk is. De wedstrijd begint om 9.30u en wij. hopen dat U zich even vrij kunt maken om cfeze dames te komen aanmoedigen. zij nog «ven bij vermeld dat ook Oraznje Wit alt Leuren tot nu toe nnv«*i«<rers T J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8