12^èSJ^2&22S^gïS!Sii! DAMESKOOR Dit wordt gevierd met een plechtige H. Mis zaterdagavond om 19.00 uur. Woensdag 13 febr. worden de leden met hun echtgenoten om 20.00 uur verwacht in Bowling-Bistro te Rostrum, om aan dit feit een feestelijk tintje te geven. Maandagavond repetitie; aanvang 20.00 uur. VARKENSSTUDIECLUB Donderdag "\k febr. ora 20.00 uur in café Hesen. Deze avond zal worden verzorgd door de heer Op 't Broek. DORPSRAAD Maandag 11 febr. hoeft de dorpsraad een vergadering in het gemeentehuis te Venray. Agendapunt is de aankleding van het dorpsplein. Van gemeentezijde is aanwezig wethouder Loonen en enkele ambtenaren van de betrokken diensten. Aanvang 19.30 uur. We vertrekken om 19*15 uur. - Woensdag 13 febr. vergadering van de gehele dorpsraad bij H. van Rhee. Aanvang 20.00 uur. Mocht iemand iets graag behandeld willen hebben, meld dit dan even bij een van de leden va.n de dorpsraad. KNUPPEL|=EN=KNUPPELipEK|S Hierbeej willen weej as owlie neeje jeugdprins en prinses owlie allomaol hiel voul bedanke veur den geweldige aovend afgelope zaoterdag. Mit owlie allemaol derbeej zal de cafcneval wel slagen. Ok namens os elders dan an 't carnavalsbestuur en alle andere veur de verleende hulp beej de vortzetting van 't ficst thuus. Jeugdprins Twan I en Jeugdprinses Dorien CARNAVALSVERENIGING Zaal poetsen: Vrijdag om 13=00 uur: G. Smits, R. Zeegers, M. Wismans H. Reijnders Zaterdag om 9»30 uur: L. Drüggen, J» Weijs, N. Janssen, S. Zeegers W. Kunen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8