- 9 - Vervolg Fanfare Nieuwe werken Vorige week zijn we begonnen aan weer 2 nieuwe muziekstukken, nl. de mars "Entre Nous" van Jan Werkman en "Girandole" van Robert Hartin. "Entre Nous" is een eenvoudige mars, die na enkele repetities voltweg gespeeld kan worden en die zich ook prima leentals marcheermars. Dat is oen van de dingen, waar we ook dit jaar aandacht aan gaan schenken: het al lopende muziek maken. "Girandole" is een kleine overture 'in de trant van "Maryse" en de "Overture Facile". Met doze 2 nieuwe werken wordt ons repertoire weer enigszins uitgebreid, zodat we op zaterdag 12 april al iets minder, bescheiden voor de dag kunnen komen. Behalve de stof van de Muziekschool worden hopelijk ook de fanfare stukken regelmatig doorgespeeld. Dit spaart tijdens vrijdagse' repe tities kostbare tijd. Jaarvergadering 11 maart Hebt u punten die u tijdens de Jaarvergadering graag bohaid-ld zou e jen dan kunt u deze mondeling of schriftelijk doorgeven aan de secretaris dhr. P. Mennen, tel. 215» Ook voor namen van kandidaten voor de bestuursfunctie kunt u terecht' bij de secretaris. Nieuwe bariton-saxofoon Ons inmiddels flink gegroeide instrumentarium is onlangs uitgebreid met een splinternieuwe bariton-saxofoon van hot merk "Selmer". Door aankoop van dit klasse-instrument wordt het ..basregister danis versterkt, zodat aan hot streven haar evenwichtigheid.wèer iets is tegemoet gekomen. Het instrument is van een dérmate kwalitiet, dat L het de eerste 20 a 25 jaar ons volop van hut kan zijn. STUDIECLUB VARKENSHOUDERS. Uolgende week vrijdag 8 fehruor' is voor do loden een bijeenkomst bij P. Steeghs aan de Steogkomp.gepland om 13.30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9