KNUPPELS EN KNUPPELINNEKES, lileug ik als aid jeugdprins Frank I olie allemaol hartelijk bedanken uur den hartstikke gezellige en rnoje carneval den ik mit olie heb meuge vieren. fflit dank an vorst, road van elf, prinses en ut bestuur van de tijdverdrijvers. En bej deze uiens ik de neje jeugdprins enne goeie carnaval toe. Aid jeugdprins F rank I KNUPPELS EN KNUPPELINNEKES Hierbej mille ujej olie allemol hieel hertelijk bedanke vur olie geweldige belang stelling bej de resepsie, de schone toesprake, bloemen en dadoos. Ut was ien ieën woort "prachtig"!! Prins lYIart 1 en Prinses Tiny. UROUUJENKAFE UENRAY A.s. maandag organiseert Urouwenkafe Uenray een informatieavond, welke evenals elke andere maanday voor alle vrouwen toegankelijk is. Urouwenkafe bestaat nu bijna twee jaar en vindt het van belang, dat iedere ge interesseerde vrouw in Uenray en omgeving de gelegenheid krijgt om te horen wat Urouwenkafe is en doet. Daarom is speciaal deze informatieavond, waar alle draaiende werkgroepen aan wezig zullen zijn met duidelijke informatie. Deze groepen zijn: een barwerkgroepdiscowerkgroep, werkgroep thema-avonden, publiciteitsgroep, leestaf elgroep., sleutelgroepboekpraatgroepcabaret, huishoudelijke kontaktgroep, werkgroep cursussen, werkgroep vrouw en politiek n een gastvrouwongroep Kom eens kijken, iedereen is van harte welkom! Het vrouwenkafe is steeds open vanaf 20,00 uur. Tot ziens op maandag 4 febr. a.s. aan de Hoenderstraat 10 te Uenray. Tel. 83293. Stephanie lïlassa Pavanestraat 51, Uenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4