Vervolg Fanfare ik en 15 juni - Peoltoornooi Dit toernooi, waaraan wij dit jaar voer hot eerst willen gaan deelnemen wordt gehouden in Meterik. Nadere gegevens volgen nog. 28 juni (zaterdag) Aspegesbal_+_Rondgang Deze activiteiten behoeven geen verdere toelichting meer, omdat het in 1980 reeds de vierde koer wordt, dat wc deze evenementon op touw zetten. En dit met veel plezier, omdat het allereerste Aspergesbal on de aller eerste Rondgang in 1977 de basis vormden voor de oprichting van onze Fanfare. De muziek bij het Aspegesbal 19o0 wordt verzorgd door het orkest "Antergo" en de muzikale omlijsting bij de Rondgang zal dit jaar wel geheel door eigen muzikanten verzorgd worden. 2 aug. (zaterdag) - Barbecue-bal +_Loterij Hierbij denken we aan een dansavond met buiten gelegenheid om gezellig te barbequeën. We gokken dan op oen warme zomeravond. Tijdens dit bal zal de trekking plaatsvinden van oen grote loterijwaarvoor zo spoedig mogelijk do loten te koop zullen worden aangeboden. 15 nov. (zaterdag) - Najaarsconcert Dit concert wordt u aangeboden in het kader van ons 3-jurig bestaans- feest 26 dec._(Tweede Kerstdag) -Kerstconcert Ook dit zal een jaarlijks terugkerende gebeurtenis worden, waarbij we er naar zullen streven telkens een ander programma te bieden. Maast deze activiteiten zullen uiteraard ook nog de nodige concerten buiten Castenray gegeven worden. Verder nemen we nog dool aan het Gemeentelijk Muzioktoermooi en zuilen we proberen in eigen dorp ook nog een zondagochtend-concert in te lassen. Ook zullen alle belangrijke gebeurtenissen in Castenray, die onze aanwezigheid behoeven, muzikaal door onze Fanfare worden opgeluisterd, (o.a. Carnavalsoptocht'1e H. Communie, Sinterklaas, e.d.) We hopen dat u allen aan onze eigen Dorpsfanfare veel plezier mag be leven l li. ,S. DE BATAVIEREN Uitslag Ned. kampioen Korps Indoor '80 te Kerkrade van zondag 20 jan, Ere_ 1. Constancia 1 Drunen 1646 pnt180 schot. 2. St. Sebastiaan 1 Westerhoven 1639 - 3. J5.I-S.M. 1 Waalwijk 1638 - i! 1. St. Sebastiaan 1 Doh Haag 2. Constancia 2 Drunen 3. d'Eendracht 1 Vlissingen 12. Batavieren 1 Castenray 1621 160A 1573 1528

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9