8 - Vervolg Fanfare Jaarprogramma Tijdens do laatstelijk gehouden bestuursvergadering zijn verschillende activiteiten van het jaarprogramma op datum vastgesteld. In de loop van dit jaar zullen in ieder geval do volgende activiteiten plaatsvinden; 11 maart (dinsdag) - Jaarvergadering voor allo leden bij H. van Rhee. Tijdens deze vergadering zal door het bestuur rekening en verantwoording worden afgelegd over het doen en laten in hot afgelopen jaar. Naast het jaarverslag en een financieel jaaroverzicht komt o.a. het' punt van de bestuursverkiezing aan de orde. Stat-uair aftredend zijn F. Mennen en H. Philipsön. Beiden zijn herkiesbaar, met de aantekening dat laatst genoemde kenbaar heeft gemaakt, dat hij gezien zijn drukke werkzaam heden, gaarne zijn bestuursfunctie neerlegt, indien een geschikte- kandidaat gevonden wordt. Hebt u een kandidaat voor een bestuursfunctie, of andere punten die ,u tijdens do jaarvergadering graag behandeld zou zien, geef dit dan'eVon door aan een van de bestuursleden. Een officiële uitnodiging cn volledig agenda voor de jaarvergadering krijgt elk lid te zijner tijd toegestuurd. 30 maart (zondag) - Solistenconcours In tegenstelling tot wat eerder gepubliceerd werd,- is dit Onderlinge Solistenconcours'niet mp zaterdag 29 maart, mae.r- één dag later. Dit om organisatorische redenen. Het Solistenconcours wordt gehouden in het Gemeenschapshuis en zal 1^.00 uur beginnen. Hot programma ziet er ver der als volgt uit: Tot ongeveer 18.30 uur zullen onze muzikanten indi vidueel voor hut voetlicht treden, waarna wellicht een pauze wordjr in gelast om de inwendige menswat te versterken. Rond 20.00 uur volgt dan de bekendmaking van hot behaalde aantal punten met uitreiking van do. diploma's, waarna gezellig samenzijn met muziek en gelegenheid tot dansen. Evenals vorig jaar zal ook nu weer de hoer Hans Klerx uit Tilburg als jurylid fungeren. Allo solisten zullen aan de piano begeleid worden door dhr. Toon Schellens uit Vonra-y. Het Solistunconcours is voor iedereen zowel 's middags als 's avonds vrij toegankelijk. 12 april (zaterdag - Voorjaarsconcert Dit concert was gepland op 15 maart, maar ons is gebleken dat de Ruiter- vereniging deze datum gereserveerd had voor een Halfvaste11ta.nl. Op 1H doe. jl. maakten wij in de Schans11 reeds'melding dat het Voorjaars concert op 15 maart gegeven zou worden. Tot op heden is niet in de "Schans" en zeker niet in de dorpskalonder sprake geweest van een Ruiter- bal op 15 maart. Ook hooft niemand van de ruitervereni'ging contact op genomen met de Fanfare, terwijl naar onlangs bleek, de plannen voor dit bal reeds dateren van eind december '7'9. Iets meer communicatie in, deze was o.i. toch.-wel op zijn plaats geweest. Hoe dan ook, daar de ruitervereniging voornemens schijnt te zijn van dit Halfvastcnbal een jaarlijks terugkerend evenement te maken, hebben wij gekozen voor zaterdag 12 april.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8