S3.11). CftSTENRAY K.3.B. - Bengeltjes UJoensdag 30 januari hebben uje weer club. Brengen jullie leuke gezelschapsspel letjes mee? Tot dan om zeven uur. De leidsters. Tijdverdrijvers In verband met het jeugdvorstenbal is er a.s. zaterdag geen tijdverdrijven We wensen alle jeugd veel plezier toe op dit bal. Zondag 27 jan. wordt het tijdverdrijven doorgebracht met het bewerken -van leeri We denken aan hot maken van maskers, plosbandjps, sigarettenaanstekerhouders (zelf model meebrengen), shagzakken, enz. Gaarne ook eigen ideeën. Dit leerbe- werken doen we van 18,30 uur - 20.00, hierna is er nog gewoon tijdverdrijven. Leiding: fflevr. IDismans, KI. Oirloseheide 1 en f/levr. Janssen, KI. Oirlo 14. Leiding voor de handenarbeid: lïlevx. Wismans en iïlevr. Heidens. Als jullie thuis nog iets leuks voor versiering hebt liggen, zoals gespen, ringe- tjos, kralen enz., breng het dan gerust moo. Noem ook een schaar mee. Zondag 3 februari gaan we voor oen uitwisseling naar de Soos in Helenaveen. Het is de bedoeling, dat we ons zo gek en mooi mogelijk verkleden, want op die avond wordt daar de nieuwe jeugdprins en jeugdprinses bekend gemaakt. UJe reizen per bus, dio om 18.30 uur bij het gemeenschapshuis vertrekt. Om onge veer tien uur zijn we weer thuis. Om enigszins de hoge buskosten te bestrijden wordt per persoon een bijdrage van 2,50 gevraagd, welke bij het instappen dient te worden voldaan. Contributie De contributie voor het lidmaatschap van de "Tijdverdrijvers" is voor dit gesteld op 12,50 voor het eerste en tweode lid uit één gezin; hot derde lid 10, We zouden graag zien, dat dit bedrag in hot weokend wordt voldaan. Dit kan zowel bij Truus Tacken en Nol Janssen aan huis geschieden als zondagavond tijdens de handenarbeid. Gaarne in een enveloppe onder opgave van naam, adres gb geboortedatum. Bij voorbaat hartelijk donk. Leden, die zich nog niet hebben opgegeven voor Helonavoen en toch wensen mee te gaan, dienen dit zo spoedig mogelijk te doen. Er zijn nog maar enkele plaatsen in bus vrij. ';X - TELEBING0 spp-len en laten spelen kaarten verkrijgbaar., bij de Rabobanken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 5