- 6 - DORPSRAAD Verslag vergadering dorpsraad 14 januari 1980. 1. De voorzitter opent de vergadering. _Qe..QQtulen van de vorige vergadering tuorden voorgelezen. Opmerkingon hierover: Het probleem wateroverlast op de parkeerplaats is opgelost. Fietsenrokken bij bushaltos zijn aangevraagd bij de Provincie, Trapveldje. Er ujordt nog steeds naar een geschikt stuk grond gezocht. Gemeente wordt hierbij ingeschakeld. 3i._Dgèglijbs_bGstuur Bestaat uit: voorzitter, secretaris, ponningmecsteros 4_. Afscheid_leden__vorigo_dorgsraad De voorzitter bedankt deze mensen voor hun inzat en prettige samenwerking, waarbij hen als attentie eon fles wijn wordt aangeboden. Mevr. UJismans-Strijbos fntvangt nog een geschenkbon u/egens haar inzet als lid van het dagelijks bestuur gedurende 5 jaar. 5i_£astelgstraat Deze hoort neg bij het vorige bestemmingsplan, maar is nog steeds niet afge bouwd. De nog braak liggende grond raakt vervuilt en biedt dus geen fraai aan blik. Do gemeente wordt wederom govraagd de onderhandelingen met de Fam. Dinghs af te ronden., zodat doze straat afgewerkt kan worden. 6. Mededelingen -A.s. zaterdag 19 jan. houdt de carnavalsvereniging oon receptie met de nieuwe Prins Carnaval. Do dorpsraad zal hier vertegenwoordigd worden door voorzitter en accretaris. -Na opheffing van ei: rayoncommissie zullon do kerkdorpen nu vertegenwoordigd zijn in het "Dorpsradoncvurleg Venray". Hiervoor zijn statuten opgesteld an kiozen da dorpsraden eon dagelijks bestuur Het Dorpsradenoverlog hoeft o.a. ten doel: gezamenlijke bclangebehartiging voor oen optimale loofbaarheid op allo kerkdorpen. 1L Rondvraag -Kan do dorpsraad eon vaste dag plannen voor vergaderen? Indion nodig iedere twoode woensdag van do maand. -Voor oen nieuwe bestrating staan klinkers opgestapeld, waar- de bewoners last van ondervinden. Kunnen deze verplaatst worden? -De ingang bij de kerk zal verhard worden,- -In de sloten in de omtrok wordt steeds meer vuilnis on afval gegooid. Kan hiur niets aan gedaan worden? -Iedere zaterdag rond de aanvang van de H. Mis staat du SRV-wagcn in da Matthias- straat, zodat do auto's vaak niet kunnen passeren. Zou deze de route niet kun nen veranderen? Wcrdt gevraagd., -Hoe zit het nou eigenlijk met de trottoirs? Dit kan nog eön hele tijd duren, omdat, volgens de Gemeente, de provincie hier bij betrokken is, die- informaties hierover moet verstrekken. -Bij de kascontrole van de Schans werd alles in orde bevonden. _Sluiting_dggr_de_yggrzitteri

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 6