4 - Pêdicu£Q_+ kienen A.,s. u/OGOstja^" S",'jarr.'..tj9ginrion uip uioor met de eerste -avand in 't nieuwe jaar. Deze avond omvattwpe programma's. Vóór do-pauzc oen demonstratie pedicuredoor Bertie Dacqbs, en.:na.do pauze gaan we gozollig kienen om mooie prijzen. Drie kaarten voor 5, Deze avond begint om 20.00 uur bij H. v. Rhee. Bezinningsavond Op dinsdag 22 jan. is in zaal van Dijck, lïlgr. Hsnssenstr. 20 te Oostrum een bezin ningsavond. Onderuierps "De kwetsbaarheid van 't mo'dernó"hu welijk" door de Heer P. Coenen. De Heer Coenen is als priester verbonden aan de Kerkelijke Rechtbank te Roermond. De avond begint om 20.00 Uur. Onkoston 3,50. Opgave vóór 13 jan., bij do. secr... Cursus boekhouden Deze cursus wordt gegeven voor de leden met een agrarisch bedrijf. Bij voldoende deelname kan de cursus in do kring Vonray gegeven worden. Deze bestaat uit 8 lessen iedere woensdagochtend van 9 - 11,30 uur in café Janssen, Grootdorp 40 te Merselo. De kosten bedrogen 40,De eerste les is op woensdag 23 januari. Opgave bij do secr. tot uiterlijk 13 jan. UJerkgroop agrarische vrouwen Door de kring Venray van de L.V.ü. is 'n werkgroep voor Agrarische Vrouwen opge richt, waarin iedere afdeling door een lid is vertegenwoordigd. Voor onze afdeling is dat Mevr. Druggen. Mevr. Druggen is tevens tot voorzitster gekozen van de kring Venray. Dit houdt in, dat zij de kring Venray zal vertegenwoordigen in Roermond. iïlion van harte proficiat en veel sukses in je nieuwe werk. Verdere mededelingen Op maandag 25 febr, is in zaal Den Engel een avond voor agrarische vrouwen. Doze avond wordt verzorgd door de neer Lobens van de 3odrijfsverzorgihgsdienst V.ërder is er neg film ibn discussie. IVe komen hier nog uitgebreid op terug in de Schans Maandag 17 maart is de jaarlijkse studieavond in do schouwburg to Venray. Onze voorjaarsexcursie wordt gehouden- op dinsdag 15 april. UJe gaan naar Duits land. Deze excursie is geheel gratis. Nadere mededelingen volgen nog. Op 19 on 20 sopt, wordt hot 5.0-jarig jubileum gevierd; van de. L.V.B. Deze manifestatie wordt gehoudem in de "Oranjerie'h te Roermond. DORPSRAAD Maandag 14 januari a.s. is er oen vergadering voor allo leden van de dorpsraad bij H. van Rheo. Ook alle loden van de vorigo dorpsraad worden hier om 19.30 uur verwacht.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4