- 9 - vervolg parochienieuws Overigens staat er ook heel wat te lezen over de nieuwe liturgie vooraan in het nieuwe altaal-missaal zelf, 138 bladzijden lang. Wie meer wil weten, on zo goed mogelijk thuis wil raken in dit missaal, vindt dus lituratuur in overvloed. Het spreekt vanzelf dat elke priester zich voldoende op de hoogte zal moeten stollen, wil hij zelf juist handelen en wil hij ook de hem toevertrouwde gelovigen in deze do nodige leiding geven. Wc zouden er oen jaar lang over kunnen proken. Maar dat doen we natuurlijk niet. Het allervoornaamste heb ik U intussen wol voorgehouden. A.s. zondag nog oven over do Euchatistie als "Het mysterie van ons geloof" Daarna wil ik u af en toe, ook via dit blad, zo goud mogelijk op de hoogte houden van wat het 2e Vaticaans Concilie noemde: "Het middelpunt van het leven van de Kerk". DAMESKOOR Maandag-avond repetitie; aanvang 20.00 uur. MEDEDELING KLEUTERSCHOOL A.s. maandag 17 december mogen de kleuters een middelgroot flesje mee brengen en een dikke grote kaars. De hals van het flesje moet zo dik zijn, dat do kaars erin past en niet om kan vallen. Plakt u aan de onderkant van het flesje even de naam van uw kind, en wilt u ook even de kaars van naam voorzien. CA RNAVALSVERENIGING Maandag 17 december a.s. ledenvergadering in caf§ Hesen; aanvang 20.00 uur. L.V.B. In dè week van 16 t/m 22 december wordt de jaarlijkse rondgang, gehouden voor dc- Kerstaktic. .Donderdag'20 december is de kersta\rond in samenwerking met K.J.B. en Tijdverdrijvers, die- deze avond hoofdzakelijk zullen verzorgen. De avond begint om 19-30 uur in het gemeenschapshuis In de Biologische School te Horst wordt een algemene vormingscursus gegeven voor agrarische vrouwen. Duur van do cursus: 21 januari - 31 maait 19Ö0, op maandagmiddag. K.J.B. A.s. maandag 17 december hebben de Grasklokjes, club van half 8 tot half 10. We gaan dan de kerstversieringen maken. V/illen jullie dan allemaal oen schaar meebrengen. De Strekeitjes hebben dinsdag 18 dcc. ook weer club; dit in verband njet de kerstavond. Het is dan op de gewone tijd nl. van half 7 tot half 9- Oefenen voor do kerstavond: Zondag om 11.00 uur; maandag generale repetitie; dinsdag Om 7 uur en woensdag om 7 uur. Meisjes zorg dat jullie het goed kennen:li1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 9