Vervolg Fanfare - Degenen die nog lid willen worden van Onze Fanfare gelieven zich zo spoedig mogelijk aan te melden bij dhr. P. Mennen, Matthiasstraat 9, tel. 215» -Ook zij die niet in het bezit zijn van een I.V.M.-diploma kunnen zich aanmelden. Wo zullen trachten ook voor hen de juiste oplei ding te kiezen. De nieuwe opleidingen starten in januari 1980. Grijp nu jo kans. Wat is mooier dan over enkele' jaren goed een muziekinstrument te kunnen bespelen? A.V.P. Algemene vereniging tot Behartiging van de Patientcnbolangen De afdeling Limburg van de Algemene Vereniging tot Behartiging van de Patiënten belangen - de A.V.P, - komt naar Venray voor een voorlichiings- en diskussie- avond. Deze ujordt gehouden in het kader van een reeks introduktie-bijeenkomsten die de A.V.P. de komende maanden in ds provincie Limburg organiseert. Onder hot motto "Betor Worden kloet Beter Horden" organiseert ds A.V.P. daarom maandag 10 dec. a.s. om 20.00 uur een bijeenkomst in ds zaal van hotel Almonda te Venray. Toegang vrij» TIJDVERDRIJVERS Zaterdag 8 dec. normaal tijdvordrijven. Zondag 9 dec. tijdverdrijven o.l.v. lïlovr. Jakobs, Lollebeckuieg 48 en lïlevr. Donders Lollabeekweg 35. DORPSKALENDER 11 dec. Bejaardenvar. - Feest- en jaarvergadering 12 dec. Voorlichting woningbouw te Leunen 13 dec Studieclub V.H. - studieavond 14 dcc. S.V-,C. - kaartavond IS dec. S.3.W.C. - oud papioractic/liJalhallafilm 15 - 16 dcc. Dorpsraadverkiezingon 16 doc S.V.C. - zaalvoetbal C/B 20 doc. S.3.UJ.C./L.V.B. - kerstavond 20 dec. S.V.C. - bestuursvergadering 23 dec S.V.C. - zaalvoetbal E/D 26 dec. Fanfare - kerstconcert 12 jan. '80 Prinsonbol 13 jan. S.V.C. - zaalvoetbal O/E 19 jan. Carnavalsvar- receptie to jan. S.V.C. - zaalvoetbal C/B 26 jan. Jeugdvorstenhal 30 - 31 jan. Zitting 2 fob. Jougdprinsenbal 8 feb. Aldwievorbal 10 f eb. S.V.C. - zaalvoetbal E/D 16 fob. Jeugricarnavalsbal 17- -18-19 feb. Carnaval 24 feb. S.V.C. - zaalvoetbal B/C

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 8