- 6 - EENGEZINSWONINGEN KERKDORPEN Totaal gaat dit voorlopig om 39 woningwet- en 38 premie A-woningen- Omdat er nogal wat geïnteresseerden in beide woontypos bekend zijn, wordt voorgesteld drie voorlichtings-/inspraakavonden to houden op de kerkdorpen en rleze uit te nodigen. Vooral de- toekomstige bewoners moeten kunnen meepraten over de opzet indeling en situatie van de woning. Er wordt afgesproken dat er drie avonden georganiseerd werden wel op 12 december a.s. voor de dorpen Leunen en Castenray en deze avond wordt gehouden in de Basisschool te Leunen om 20.00 uur Vooraf worden de desbetreffende mensen schriftelijk dooi: do Woningbouw vereniging uitgenodigd. Do dorpsraden hebben al schetsontwerpen en kunnen geïnteresseerden hiervan reeds kennig laten nemen. K.J.B. - Bengeltjes Woensdag 12 december hebben wc weer club van 7 tot 9 uur. Tot dan. Poetsbeurt: Irene Vollenberg en Gerty Geerets. Strokeltjes Jullie hebben weer clubavond op- woensdag 12 december van half 7 tot half 9. Poetsbeurt: Henrietta on Marietta Philipsen. OEFENEN_XLRSTAVOND_K.J^B. oefenen toneelstuk: a.s. zaterdag (de tijd wordt afgesproken) a.s. zondag om 11.00 uur toneelstuk oefenen. De engeltjes ook oefenon. om half 12 du meisjes die een gedicht hebben de blokfluiters a.s. maandag toneelstuk oefenen en de engeltjes erbij. Om 7 uur. Willen de "engeltjes" van hut toneelstuk thuis de kleding maken van een wit laken om je heen, vleugeltjes en kroontje van stijf karton, met daarom heen aluminium folie.of zilver papier geplakt. Willen de meisjes a.s. maandag de kleding meebrengen, die ze nodig hebben voor de kerstavond. Deze kunnen ze dan in het clubhuis laten liggen. BEJAARDENVERENIGING Op dinsdag 11 dec. a.s. houdt onze vereniging de grote jaar- en fcest- vergadering. Deze begint om 19«00 uur bij van Rhee met een koffie—tafel waarna jaarverslag, en bestuursverkiezing. 2 Bestuursleden treden af en wol Jos Duykors en mevrSmits, welke beiden niet meer herkiesbaar zijn. Niuwe bestuursleden kunnen zich aanmelden bij het bestuur en ook nog op de vergadering, waarna verkiezing van nieuwe voorzitter. We besluiten de bijeenkomst met kienen voor prachtige prijzen. We hopen dat u allen present zult zijn. - Het bestuur. CARN A V- „LSVEREK1GI MG Op maandag 17 dec. ledenver gade-ring in café lie sen. Aanvang 20.00 uur. Daar dit een zeer belangrijke vergadering is, hopen we dat iedereen aanwezig zal zijn. K.3.EL - Grasklokjes Maandag hebben jullie u/eer club van halr 8 tot half 10. De Leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 6