--=Q«- -- i--is "we hebben de nederlaag tot in de elide wedstrijd van het seizoen kunnen uitstellen"aldus de woorden opgetekend uit de mond van aanvoerder iOys Kuypersdirect na afloop van de voor Castenray zo teleurstellend verlopen "topper" tegen T.O.P. uit Tienray» Teleurstellend vanwege de geleden 1-2 nederlaag., maar niet vanwege het vertoonde spel, want zeker in de tweede helft heeft Castenray hard gevochten voor een resultaatsverbetering. Maar- het heeft er zondag "toch niet echt ingezeten, want daarvoor speelde dit 1.0.P» deze middag te slim, te agressief en te sterk. Castenray ging vrij voorzichtig van start en kreeg hiervoor halverwege de eerste helft de rekening gepresenteerd toen één der Tienray-spelers sneller -schoot aan de Castenray- verdediging dacht; 0-1, Een onnodige overtreding betekende de aanleiding tot de 0-2, want uit de toegekende vrije schop scoorde 1.0.P. opnieuw met een verraderlijk afstandsschot. Daarna kreeg Castenray iets meer vat op het spel en bijna kon Frans Tie1en de aansluitihfetreffer produceren, door met een achterwaartse boogbal te proberen de doelman der gastheren te verschalken, In de tweede helft heeft ons tweede het spel niet meer uit handen gegeven en was in de 60s minuut weer erg dicht bij de 1-2 teen een - ziedend afstandsschot- van Christ Jan Br o ere de paal beukte. Tien minuten later was het eindelijk raak, toen Jan Rambags de bal na een mooie actie schitterend over de uitgelopen sluitpost der gasten lepelde. Daarna gooide Castenray alles op de aanval, waardoor T.O.P. ia de counters veel ruimte kreeg, waaruit ook zij nog éénmaal de; paal troffen. Doelpunten vielen er echter geen meer-, zodat Castenray de eerste nederlaag van dit seizoen te slikken .kreeg. Jammer, maar er is nog geen man overboord. AFD. F S U. Vonckel Si--Is 1 pupillen 1 aspiranten 2 aspiranten 1 Grubben 1 Oranj ew'v/i t 3 junioren a Uitslagen afgelopen weekeindeI

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 6