- 7 - Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, zorgzame vader en opa MATTHInS VOLLENBERG betuigen wij onze oprechte dank, in het bij zonder Z.Eerw. H. Pastoor, dames- en herenkoor. Mo Vollenborg-Philipsen kinderen, klein-kindoron en achterkleinkind. Cast enr-aynovember 1979 FANFARE "DORPSKLOK' Vanavond brengen we een serenade in za.al Rongen te Oirlo b.g.v. het zilveren huwelijksfeest van Cis en 'Toon Stiphout. We vertrekken om 19=30 uur bij het gemeenschapshuis. Uniforme kleding. Denk aan de harpjes en de betreffende muziekstukken: Lc joyeux labourour' "Walk Over" en "Lang zullen ze leven". Nr. dc- serened- gezellig samenzijn bij H. van Ehee. a.s, Zondag (25 nov,) zijn. we present bij do intocht van Sinterklaas. We worden om precies 1'4.20 uur in hot Gemeenschapshuis verwacht. Uniforme kleding. We rekenen op ieders aanwezigheid. - Wil je nog lid worden van de Fanfare, dan nu aanmelden bij dhr. P. Hennen, M-atthiasstraat 9, tel. 215 - Morgen en overmorgen concours te Et. MichielsgestelBei' e dagen aan vang 13.00 uur. Zaterda g 2'4 nov. mot o.a. Leunen (20.00 uur) en zondag 25 nov. met o.a. Ysselsteyn (15=30 u.), Oostrum (19.00 u.) en Oirlo (20.00 u.). PRAKTIJXSTUDIEDnG VOOR VARKENSHOUDERS IN OIRLO Voor de varkensfokkers en -mesters in Noord-Limburg zal er een praktijk studiedag gehouden worden op dinsdag 27 nov. a.s. in zaal Rongen te Oirlo. Om 10.00 uur zal de voorzitter de bijeenkomst openen. Daarna is het woord aan dc- heer J. Verwijlen, zie zal spreken over "Klimaat beheersing en energiebesparing". Ventileren is noodzakelijk, te veel ventileren kost onnodig elcctriciteit en voor"! olie of gas voor de verwarming. In da middag is er gelegenheid om over te blijven. Na de middag-pauze zal drs. Bakker van de Gezondheidsdienst een aantal gezondheidsmaatregelen aangeven, vooral vanuit de gedachte: "Voorkomen is beter clan genezen". Sluiting rond 15=30 uur. L.L.T.B. Castenray. a.s. Woensdagavond 28 november, om 20.00 uur in café v. Rhee, vergadering voor alle leden en belangstellenden over het bestemmingsplan "Buitengebieden"' Gesproken zal worden over de te volgen procedure t.a.v. bezwaarschriften indienen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7