DORPSRnAD Bestemmingsplan buitengebied Op maandag 19 november a.s. zal in zaal Rongen teOirlo een informatie avond plaatsvinden over hot bestemmingsplan buitengebied.- Aanvang 20.00 uur» Deze avond is voor alle inwoners van Castenray en Oirlo» De loden van do L.L.T.B» Castenray Rebben al oen voorlichtingsavond achter de rug. Toch zouden we ook hen willen aansporen deze avond te bezoeken. Er zal oen grote en duidelijke, kaart aanwezig zijn, waarop do diverse bestemmingen te zien zijn». Dit bestemmingsplan kan en zal grote gevolgen hebben voor de agrariërs in Cnstonray, zeker in de verdere toekomst. Het streven van de .gemeente is, om voor 28 april 1980 een en ander rond te hebben» Laten wc zorgen dat we ver voor die tijd, nl. voor half dec. onze bezwaren kenbaar maken. De plannenmakers hebben vele jaren nodig gehad om het ontwerpplan op tafel te krijgen en het heeft vele duidendon guldens gekost, maar dat neemt .niet weg dat we dit alles zonder bezwaar moeten laten voorbij gaan. Nu kan er nog gepraat worden. Als we zien dat Castenray voor een heel groot gedeelte een Hoog landschappelijke bestemming gaat krijgen, geeft dit ons grote zorgen. Kom dus naar zaal Rongen en laat uw mening horen. Verkiezingen dorpsra.od Binnenkort vinden in Castenray verkiezingen plaats voor een nieuwe dorpsraad voor een periode van k jaar. Deze verkiezingen zullen plaats hebben op 15 en 16 december a.s. Plaats en tijd zullen nog worden bekend gemaakt. Er zijn 19 kandidaten uit do diverse verenigingen, stichtingen en organisaties waaruit 9 personen gekozen zullen moeten worden» Dat de dorpsraad voor de gemeenschap zijn nut kan hebben is de laatste 5 jaar v/el bewezen o-.a. door het gene we bereikt hebben, b.v. uitbreiding parkeerruimte, betere opzet kermissen, oprichting tijdver- drijvers, oprichting fanfare, bouw beja-ardonwoningen, nieuw bestemmings plan aanleg van de pas gereedgekomen riolering enz. Een dorpsraad is voor ons dorp niet meer weg te denken, a.ls we de leef-r baarheid zoveel mogelijk in stand willen houden» We zouden dan ook graag zien dat op15 en 16 dec. Castenray in grote getale naar de sterataud komt en zijn en uw dorpsraad te kiezen uit de 19 kandidaten. Geef hen uw stem en steun opdat de nieuwe dorpsraad optimaal voor uw 011 onze belang-n kan opkomen» S.V. C..STEN1UY Uitslagen zaterdag 10 november Castenray B - Ysselsteyn 3 5-2 Castenray C - T.O.P. C 0-8 Castenray D - Vonray D5 0-9 Castenray E - Meterik E 0-2 Programma zaterdag 17 november 1979 Castenray B - DIS B 1'l.JO uur Castbnray C - DIS C 14.00' uur Castenray D vrij Castenray E - DIS E 10.00 uur MEDEDELING; Donderdag 22 nov. is een jeugdleiders- vergaditing gepland bij Dan Arts. Aanvang; 2D.30 uur. Voor de spelers van het E-cltal is het gemakkelijk, ergens hot tel. nu|T,mGr van je leider lUirn te noteren. Dit nr. is 427. :."i .i-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 3