- 8 - MEDEDELINGEN LAGERS SCHOOL Voor klas 2, k en 5 staan de komende weken nog ouderavonden op het programma Voor de en 5e klas is dat maandag 12 november en voor de 2e klas donderdag 15 november., Beide avonden beginnen om 20.00 uur in de lagere school. Op de avond van de 2e klas zal ook aandacht besteed worden aan de 1e Communie. Voorafgaande aan het eerste rapport vinden op 19 en 22 november weer 10.min. avonden plaats. Uw kind krijgt hierover te zijner tijd infor matie mee naar huis. Leerkrachten lagere school. MEDEDELINGEN DORPSRAAD Een bewoner van de Roffert heeft gevraagd of het mogelijk is dat de vuilniswagen iedere week kan komen voor het ophalen ven het huisvuil. Antwoord: voor een enkeling kan dat niet. Wel zou het mogelijk zijn a$s do gehele Roffert er aan deelneemt. Momenteel is het zo dat de Gemeente geen uitbreidingen toestaat. Sr wordt op de Gemeente een nieuwe regeling gezocht en die moet dan nog eerst door B en W worden goedgekeurd. Dus afwachten geblazen. Aanleggen van trottoirs staat nog steeds in de belangstelling. Hierover zal t.z.t. nog~ëên~bijëekomst worden gehouden waar da.n de nodige voor lichting gegeven zal worden. Maar nogmaals, het staat nog steeds in de belangstelling aldus de Gemeente. Groenvoorziening. Een dezer dagen heeft een afvaardiging van de dorps- raad~met~dë heer Goossens, chef van de plantsoenendienst, een rondgang gemaakt door het dorp om eens te bekijken wat we aan groenvoorziening en het plaatsen van banken kunnen doen. Onze indruk is, dat we daar niet veel moeilijkheden moe zullen hebben. Ze staan daar welwillend tegenover. Half november komt hierover een plannetje op tafel en dan zullen we u weer verder informeren. Bejaardenwoningen. Er wordt hard gewerkt aan de voorbereiding hiervan, ëm~vëör"öc"~komende lente startklaar te zijn om te kunnen beginnen met bouwen. Wij verkeren in da gunstige omstandigheid dat wij er acht stuks kunnen bouwen. Hiervan zijn or nog enkele vrij. Mochten er onder de bejaarden zijn, die over enkele jaren misschien wel zo'n woning zouden willen hebben, die zou ik dan aanraden, maak er nu gebruik van en geef u hiervoor op bij de secretarig P. Poels. Het zijn misschien wel de laatste die er gebouwd worden. Voorzieningen in het nieuwe bestemmingsplan zoals wegen, gas, water, elektriciteit hieraan zal eerstdaags begonnen worden. De gemeente heeft hiervoor al enkele maanden gelden opdracht voor gegeven. Wel hebben ze mij bij de Gemeente het advies gegeven, laat dc bouwers zelf ook eens bij die ondernemingen aan de bel trekken; het zou alleen de zaak kunnen bespoedigen. Verkiezingen voor do nieuwe dorpsraad worden ghhouden op 15 en 16 dec. Candidaten-lijst is rond. Publicatie kunt u binnenkort verwachten. De nieuwe dorpsraad zal in het vervolg bestaan uit 9 loden. U kunt een keuze maken uit 10 a 19 candidaten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 8