- 5 - S.V. CASTENRAY AfcU junioren Uitslagen zaterdag 2? oktober Oostrum B - Castenray B TOP D - Castonray D Swplg. Boys E - Castonray E. 1 - 0 3-2 3-0 Castonray B Castenray D Castenray leed in Oostrum. een onverdachte nederlaag, raedo doordat keeper H. Verstoegcn geblesseerd moest uitvallen, waardoor Castenray met 10 spelers verder moesto miste het nodige geluk tegen Tionray D. Tionray werd in do eerste helft gedwóngen om op eigen helft terug te trókken» Het was' Mark Donders die na goed stoor- werk de verdiende voorsprong aantekende. Na rust viel onze D wat terug waar-door Tienray het spel bepaalde. Via 2 goals namen zij do voorsprong over. Dat onze D vandaag goed draaide bleek wel uit de gelijkmaker. Na oen lange bal mocht Jos Heidens het leer in do goal schoppen 2 - 2. Tionray kwam weer terug en scoorde 3-2. Een kompliment aan onze jongens, die ondaks de vele nederlagen het plezier van voetbal blijven inzien. kon ook al niet tot'winst komen tegen een toch wel sterker Swolgon» Programma aszat er dag Venray E 8 - Castenray E De overige elftalion hebben Aanvang 10.00 uur Vertrek 9=15 uur in-rustdag. Afd. Senioren Uitslagen Ysselstoyn 1 - H.R.C. 3 - D.I.S. 3 D.I.S. 5 - Castenray 1 2-0 - Castenray 2 0-0 - Castenray 3 k - 1 - Castenray k 1-0 Ysselstoyn 1 - Castenray 1: De eerste helft was een gelijkopgaande wêdstrxjd7~waarblj het grootste gedeelte van het spel zich afspeelde op het middenveld. Ysselsteyn kwam op slag van.rust op oen 1-0 voorsprong. De tweede helft kwam Yssfclsteyn iets sterker voor de dag als Castenray. Toch deden er zich weinig doelrijpe kansen voor. Uit den van deze kansen wist Ysselsteyn de stand op 2 - 0 te brengen. Verslag Castenray 2: zie elders.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 5