- a - L.V.B. Uitwisseling met Swólgen a.s. woensdag 31 oktober in hot Gemeenschaps huis. V/ij verwachten onze loden om ongeveer 19.15 uur in do zaal om onze gasten te verwelkomen die om 19.30 uur aanwezig zullen zijn. Willen onze leden zelf een kop en schotel meebrengen. De avond is in een gezellige sfeer opgezet door onze eigen leden met o.a. zangtoneel, kwis en loterij. Maandag 29 oktober om 20,00 uur generale repetitie in het gemeenschapshuis. Willen jullie hiervoor kontnkt opnemen met Kariet Strijbos tel. 678 of Til Janssen tel. 775. Excursie Dakkersschool Well, donderdag 15 november 's middags ora 13«30 uur. Hiervoor kan men zich nog opgeven. De kerstavond wordt gezamenlijk met de Tijdverdrijvers en de K.J.B. ge organiseerd op donderdag 20 december. K.J.B. Foto's kamp Do foto's van het kamp zijn allemaal klaar. Jullie kunnc-n ze a.s. zaterdag afhalen op het clubhuis tussen 11.00 uur en half 12. a 1,- per stuk; contant betalen. De Strekeitjes hebben weer clubavond op 1 november ban half 7 tot half 9 We gaan verder met knutselen. Denken jullie aan het logboek. Poetsbeurt: dezelfde als vorige keer. PUNjPYfs: Er is nog één kans om je op to geven bij Annsliss Tackon-van Kuyck, iïiatthiasstraet Dit kan door middel van een briefje. Als er voldoende loden zijn is er 1 november Punpy's. Dit wordt dan wol op school bekend gemaakt. Zaterdag 27 oktober is sr een kwis. Zondag 28 okt. tijdvordrijven o.lvv. f'lsvr. Duykers, Horsterweg 35 on ftlevr. Heidens, Schoor 7. Zondag 4 november is or een spóllenavond. 20 Dc3cember is er oen kerstavond mot Pumpy's, loden van do afd. K.J.B. en L.U.B. De jongens cn meisjes, die ideecn hebben ovor dansjes en/of liedjes of interesse hebben in het spelen van een toneelstuk kunnen dit laten weten bij lïlargriet Janssen. RAOO-BANK Spnlen en laten spelonTELEBIkGO UJinncn en laten winnen.TELEBINGO Kaarton verkrijgbaar bij do BABO-BANK

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 8