J Meterik 3 - Gastearay 2 (vriendschappelijk) 3-3 Ook in en tegen Meterik slaagde Gastenray er niet in de volle buit in de wacht te slepen» Gastearay kwam in dez-e wedstrijd drie keer op voorsprong, doch Meterik kwam even zoveel keren langszij. Be eerste keer dat de gasten mochten juichen was, nadat Henk Heidens de bal na. fel stoorwerk achter de Meterikse doelman in het net mocht lopen, Be vreugde hierover was echter van korte duur, want Meterik scoorde vrij kort hierna tegen. Gastenray leek voor de pauze een voorsprong te kunnen nemen, toen de scheidsrechter in een vervroegde Sinterklaas-stemming, met presentjes in de vorm van penalties begon te strooien. De strafschop voor Gastenray werd in tweede instantie benut door Christjan Broer®, maar het mocht allemaal niet baten, want ook Meterik nam direct hierna het cadeautje van den "onpartijdigen" dankbaar aan. Vandaar de russtand: 2-2. Ka de hervatting was Gastenray de betere ploeg, doch verder dan een doelpunt van Henk Baltissen en een gemiste strafschop, dit keer overigens terecht toegekend, kwam de ploeg niet meer, Meterik kwam in de slotfase zelfs nog erg gelukkig op 3-3. Misschien dat het tweede elftal a.s, zondag eindelijk weer eens het genoegen van een over winning mag smaken?! Stiet vreugde dat heden i\ aen dochter Stiet vreugde geven udj er kennis van, dat heden in ons gezin is opgenomen <0 ARIA Zij laarti geboren op 22 oktober 1971» Gastenray, 13 okt. 1979 Rassakker 8. IÏÏ.3. Camps lü. Camps-iüaassan Siirsnda, fidrie Jennie, Gersrd

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7