De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten giro 1122 22 2 (2 X1, 5 X 2) bankrekening 949 t.n.v. nationale kollekte geestelijk gehandicapten utrecht Bij het Landelijk Kollektebureau, Postbus 8000, 3503 RA Utrecht, zijn op aanvraag gespecificeerde financiële overzichten verkrijgbaar over de besteding van de kollektegelden van 1977-1978. ó22t/m27 okt. e22t/m27 okt. Kijkt u maar: gespecialiseerd jeugd- en volwasse- nenwerk IG.JV. W.) o.a. praktische cursussen voor geestelijk gehandicapten na de school of na het werk, materialen en huur lokaliteiten worden niet ge subsidieerd vrijetijdsbesteding en avondverzor ging instuifwerk, ponyrijden, ritmische gymnastiek, zwemmen, judo, hob byclubs etc. vakanties vakanties voor geestelijk gehandi capten vragen veel extra voorzie ningen en medewerkers speciale aktiviteiten muziekgroepjes, wandelclubs, avondvierdaagse, yoga, tekenles jes, volksdansen, fietsen, Kerst- en St. Nicolaasfeesten, carnaval etc. voorlichting voorlichting aan ouders van geeste lijk gehandicapten en hen die belast zijn met de zorg voor geestelijk ge handicapten d.m.v. tijdschriften, folders, voorlichtingsavonden, cur sussen etc. interne dokumentatie en bibliothe ken over zwakzinnigenzorg speel-o-theek uitleencentrales voor aangepast speelgoed t.b.v. geestelijk gehandi capten pastorale verzorging voor geestelijk gehandicapten aangepaste kerkdiensten, catechi satie deskundigheidsbevordering voor hen die in de zwakzinnigen zorg werkzaam zijn kadertraining startkapitalen voor nieuwe projekten geestelijk gehandicapten t.b.v. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten biedt vreugde en uitkomst aan geestelijk gehandicapten en hun ouders. Een indrukwekkende lijst van doeleinden, welke uit de kollekte betaald worden, toont aan hoe belangrijk die kollekte nog is. ouder-participatie bevordering medezeggenschap van ouders in het beleid rond internaten waar hun geestelijk gehandicapte kind verblijft (individueel en kollek- tief) ^LE en nog zo heel veel meer als vervoerskosten aanschaffing apparaturen kosten om de bureaus t.b.v. ouder verenigingen en maatschappelijke hulpverlening in stand te houden ^LE GEHA^

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 14