- 11 - Vervolg Fanfare Do concurtdrukte is nu wol zo'n beetje achter de rug. Op zondag h-november gaan we nog naar Meerlo 20.30-21„15 uur) en ook zal in eigen dorp nog oen najaarsconcert gegeven worden. De juiste datum hiervoor zal zo spoedig mogelijk gekend gemaakt worden. Op 2e Kerst lag wordt tevens nog oen Kerst concert verzorgd. De komende repetities zullen we hoofdzakelijk besteden aan het instuderen van enkele nieuwe muziekstukkenMet de "Wostkapollo Mars" van P. de Rooy do "Kleine- suite van volksliederen" van H. v. Lijnschoten en het "Casels Lied" zijn we reeds begonnen. Binnenkort komen daar nog enkele Sinterklaas- en Kerstliederen bij, zodat we ook bij die gelegenheden met aangepaste muziek voor do dag kunnen komen. Aanmelding nieuwe leden In december van dit jaar loopt voor 13 jeugdigen uit Castonray de 2-jarige I'.V.fï.-cursus ten einde. Om. reeds nu enig zicht te krijgen in het aantal nieuwe leden, zouden we ghaag zien, dat degenen die vanplan zijn lid £e worden van onze fanfare zich zo ..spoedig mogelijk aanmelden bij de secre taris de heer P. Mennen, Matthiasstraat 9, tel. 215» We kunnen dan bekijken welke instrumenten nog nodig zijn. Op sommige instrumenten zit nl. eon lange levertijd. In januari 19o0 starten we weer met een nieuwe Hafa-cursus gegeven door docenten van de Venrayse Muziekschool. De lessen worden ge geven in de lagere school te Castenray en van het cursusgeld wordt 50°/° door onze vereniging betaald. Ook anderen dan degenen met een X.V.M.- diploma kunnen zich aanmelden. Men moet dan echter wel de lagere school afhebben. - Repetities op vrijdag om 19.30 uur - Tenminste 5 min. voor aanvang aanwezig zijn. - Denk aan het onderhoud van je instrument. - Studieboeken gaan ingekaft langer mee. - - Studeer dagelijks tenminste 3 kwartier tot een uur. - Afmelden voor repetities, concerten en muziekschool is verplicht. Woensdag 24 oktober; Bestuursvergadering bij v. Rensch. Aanvang 19*30 uur. Agendas 1Opening 2. Notulen 3. Nabeschouwing Muziekfeesten 4. Najaarsconcert Kerstconcert 5. Mededelingen 6.-Rondvraag 7» Sluiting Maandag 5 nov. Vergadering Fanfarebóstuur Organisatie-comité Muziek feesten bij H. van Rhoo. Aanvang 19.30 uur. S.J.W.C. Voorlogig winterprogramma Zaterdag 20 oktober tijdvcrdrijven Zondag 21 oktober tijdvcrdrijven o.l. Zaterdag 27 oktober is er een kwis Zondag 2o oktober tijdverdrijven o.l. .v. mevr. Vurstoegen, Horstsrweg mevr. Weys-Achten, ,v. mevr. Duykc-rs Horsterweg 35 mevr. Heidens Schoor 7 Zaterdag 3 november tijdverdrijven Zondag 4 november is er een avond waar Vrijdag 9 november is vorig jaar, dus op de 45b 45a we van allerlei spellen doen. er St. MaartensvuurDit is op doziefde plaats als Stcegkamp. Degenen die hout hebben, kunnen dit daar heen brengen. De laatste wéék voor dit festijn komen wij bij mensen die geen vervoer hebben en dit bij H. Stiphout, tel 373, hebben laten weten, het hout aan huis ophalen. We hopen dat de schooljeugd ook dit jaat weer volop zal meehelpen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 11