- 2 - STUDIECLUB VARKENSHOUDERIJ Donderdag 1o oktobc-r a.s. discussie-avond onder leiding van do heer Kuypers en verder bespreken we het winterprogramma» Aanvang 20.00 uur in café Hesen. DORPSRAAD Een dezer dagen zijn de tekeningen van de te bouwen bejaardenwoningen klaar gekomen» Het is de bedoeling dat de cïorpsraad mot de aanvragers van de bejaardenwoningen deze tekeningen ter inzage krijgen op een middag door de week en dat alles moet plaats vinden in do maand oktober» Wanneer de datum bekend is en waar deze bijeenkomst wordt gehouden zyllen wij de aanvragers hiervan in kennis stellen» Verkiezingen dor_ raad Willen de verenigingen er aan denken om voor 13 oktober a.s. hun kandi daten in tt. leveren bij een van de leden van het dagelijks bestuur» Hen kan per vereniging of groep minimaal 2 kandidaten inleveren» Ook kandidaten voor op persoonlijke titel zijn van harte welkom» L.R.V» DE EENDRACHT Voor de ponyruiters werd er in Keerlo oen kringwedstrijd georganiseerd» Door onze pony-ruiters, wcLke ook hieraan hebben deelgenomen, werden bij de dressuur prijzen behaal'1 en wel: 1e prijs Annclies Classens 2e prijs Marloes Philipsen 7e prijs Diny Friezen Leo Jacobs slaagde voor de dressuurproef on Marloes Philipsen voor de springproef» De deelnemende ponyruiters aan do ponyspolcn krijgen ook nu v/eer een zogenaamde h er innorings-rozet". Zondag 1Ai- oktober kringwedstrijd' in iloerlo voor do grote ruiters. 4 November a.s» in Lottum. S.V. CASTENRAY Afd» Junioren Uitslagen zaterdag 6 oktober» Castenray B Castenray C Castenray D Castenray E kwam met een fraaie 1-3 overwinning uit Muorlo terug» kon het weer niet bolwerken en zag zich in Wanssum mot 1'f - 0 overklast. was wol gelijkwaardig aan Wittonhotst D^, maar ver loor toch met 3 - 0. was (>-en partij voor Wittonhorst E2. Aanvanl na aanval rolde èp het Castenrayso doel af en mén mocht van geluk spreken dat hot bij rust slechts 2-0 voor Wittonhorst was, r/iudc dankzij goed keeperswerk van Hans Heidens Na rust kreeg Castenray toch ook een paar kansjes, maar liet was Horst dat nog eenmaal scoorde, zodat het een verdiende 3-0 overwinning voor do gastheren werd»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2