- 9 - MEDEDELING KLEUTER- EN BASISSCHOOL Zoals u wellicht ui,t de di.vorsu berichten in de krant hebt kunnen lezen, gaat de verbouwing en renovatie basisschool in Castenray niet door. Midden vorig jaar waren de vooruit zichten van dien aard, dat we ronc! Kerstmis met c'e ontruiming van de school en do tijdelijke verhuizing naar Oirlo zouden kunnen gaan beginnen. Helaas hebben bezuinigingen en Bestek Si ook van hot Min. van 0. en W« zijn deel geeist. Dit hield in dat alle bouw.-aktivitei.ten, althans voorbereidingen en goedkeuringen werden gestopt. Op cfit moment is het zo dat 1 op dc 10 gevallen .wordt, goedgekeurd. Goedkeuringen komen dan ook alleen af voor noodgevallen. Wat de verdere toekomst betreft, zal'het bestuur gaan zorgen voor die voorzieningen" die direct noodzakelijk zijn. We denken hierbij vooral aan verwarming, elektriciteit, de school-meubels en voorzieningen op sanitair gebied. Verdere mededelingen over deze zaken zullen gegeven worden op de ouderavonden. Ook op vragen die er zijn zal dan door het bestuur antwoord gegeveh worden Het schoolbestuur. H.B.S. DE BIT/.VIEREN Uitslagen wedstrijd Indianen Koningslust - Batavieren geschoten op saterdag 22 sept K'oningslust 1e zestal 1291 punten 2e zestal 121.7 - 3e zestal 1136 - Batavieren 1e zestal 1323 punten. Hoogste schutter hl. Kuypers 223 p. 2e zestal 1263 p. P. Voijs 215 3e zestal 1203 p. Fr. Weijs 208 p. '•he zestal 1050 p. G.- V. Kuyck 187 p. Zaterdag.29 sopt. wordt er deelgenomen aan een nederlaagtoernooi bij Strijd in Vrede te Leek en Donk. De zestalcommissie verwacht dat de schutters die kunnen, ook allemaal meegaan. Als men niet meegaat moet men zich nog altijd afmelden bij een dpr leden van de zestal commissie. We vertrekken om 16.^5 uur Donderdag If oktwedstrijd bij de Schutroo I-TorstOok dan verwacht de zestalcommissie dat de .schutters die kunnen allemaal meegaan. We vertrekken dan 0., 18.15 uur. DORPSE, .AD- j Verslag vergadering van de totale dorpsraad j.1. 18 september bij van Eh.ee/® - Dc- voorzitter opent de vergade-ring met een welkomswoord aan iedereen en in het bijzonder aan de heren "iuyten 011 Schlooz, die respectieve lijk namens de Gemeente en dé S.ö.O. Moord Limburg aanwezig' zijn. - De notulen van de vorige vergadering dagelijks bestuur worden vcor- gel'ehen. Opmerkingen naar aanleiding hiervan:. 1. de mogelijkheid van grond voer een trapveldje' 'worden onderzocht. 2» De gemeente wacht' nóg stëeds op) gegevens van Ö'e Provincie aangaande de enquete over de trottoirs.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 9