- 7 - L.R.V. "DE EENDRACHT" Veterane n-c o nc our s Nu is het dan zo ver dat ons veteranenconcours kort voor de deur staat. De laatste voorbereidingen worden nog getroffen, zodat alles komende zondag een goed verloop 'kan hebben. We hopen dat er veel mensen zijn die dit gebeuren, wat eens per jaar plaats vindt, van dichtbij willen meemaken orn zo do verrichtingen van do veteranon te volgen. ZO'n veteranenconcours hooft een heel eigen sfeer, zo van: Wij ouderen met onze al stramme ledematen kunnen ook nog paard rijden en: Zullen we eens laten zien wat we nog kunnen, of Zo doe jij ook nog altijd mee? Niet opgeven voordat hot moet. In ieder geval, kom kijken er. je kunt over alles meepraten wat er op zo'n dag gebeurd. - De entreee voor het concöürs is gratis en er is ook gelegenheid in overvloed om de inwendige - mens te versterken. Als de dames van de leden of ouders van ponyruitersdie nog een handje- willen helpen, .al is het maar voor een paar uur, even een seintje geven •aan G. Classens, tel. 287. U bent van harte welkom. Ruiterbal Zoals bekend is gemaakt, is er die avond in de feesttent een ruiterbal waar iedereen welkom is. Dit is echt niet alleen voor de ruiters, maar voor iedereen die een dansje wil maken of een avond bij het paardevolk wil doorbrengen. Wij hopen dat wij op deze avond dan ook veel mensen van Cnstenray zullen zien, die onze rijvereniging een warm hart toe dragen. Wij wonsen nu al iedereen een fijn en gezellig veteranen-concours toe. MEDEDELINGEN OUDERCOMMISSIE Er is een wijziging gekomen in het schoolbestuur. A. Stiphout is uit het schoolbestuur getreden en in zijn plaats word gekozen G. Dinghs. Wij willen beide heren bedanken voor heb vele werk dat ze in het schoolbestuur en de oudercommissie hebben gedaan. Volgens het huis houdelijk reglement van de oudercommissie zijn 3 leden aftredend, t.w. G. Dinghs, J. Classens en T. Vennekens-Weijs; G. Dinghs is nietherkiesbaaromdat hij in' het schoolbestuur is ge kozen. Beide anderen zijn viel herkiesbaar. Dit weekeinde worden stembiljetten aan huis' bezorgd. Wilt u deze serieus invullen, dan worden zo maandag of dinsdag weer opgehaald. MEDEDELINGEN KLEUTER- EN BASISSCHOOL Naar aanleiding van de door de bibliotheek georganiseerde teken/ handen- arbeidwedstrijd t.g.v. de Kinderboekenweek '1979, willen wij u eraan, herinneren dat dq.inzendingen uiterlijk vrijdag 5- oktober op school ingeleverd moeten zijn. Maandag 8 oktober vindt dan de beoordeling plaats, door de jury, 'bestaande uit: Mevr. H, van de Venn(kleuterschocl St. Anna), Zuster Chretien (M.L.K -school De Essol) mevr. Dricssen (Franciscusschool)- en dhr. P. Aerts (basisschool Ygselsteyn). Woensdag 10 oktober om Vl.00 uur vindt dan de prijsuitreiking plaats in de Jeugdbibliotheek, Schoolstraat 32. Hierbij bent u van harte welkom. leerkrachten basisschool

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7