- 12 - Bij do jurnring morden punton gogovon voor do volgends rubrieken; 1. zuiverheid, 2. Klankgehaltc, 3. Sam.un.spGl on Ritmiek, 4. Tochniok an Articulatie, 5, Nuan cering en Frasering, 6, Opvatting en Tempo. De einduitslag merd gegeven in 4 kiualificaties nl. voldoende, ruim voldoende, good en zoor goed, Vdgt de beide uitgevoerde merkon, "Ouverture Facilc"eon "filaryse" behaalde onze Fanfare- gemiddeld ruim oen 8, mat rosultoordo in do kwalificatie goed. Een prach tig suksos dus voor onze vereniging, dat vooral te danken is aan de enorme inzot van dirigent en loden. Dun felicitatie is hior zonder moor op zijn plaats on mo hopen dat dit prachitgu resultaat oen stimulans mag zijn om mat evenveel enthou siasme on inzet vorder to gaan. Dat hot muzikale peil van onze gemeentelijke mu ziekkorpsen erg hoog ligt, blijkt ook uit de behaalde resultaten van de andere verenigingen. Hot unieke foit doet zich voor, dót buiten Castenray alle deelne mende korpsen zoor binnenkort op concours gaan on dé beoordeling van de concours merken was voor hen dus van extra groot belang, Yssclstcyn, Oostrum, iilcrsolo an Leunen behaalden uvoncons hot rcsultnafgood" en Oirlo', dat als boste uit do bus kwam, bohoaldo ton vole verdiend "zoor good", wat neerkwam op gemiddeld een 9, Een primo resultaat' i Conccrt_[|]otQrik Daag sna hut Gemeentelijk Tournooi moest onze fanfare alweer aantreden en mol voor oen zondagochtendconcert te l.leterik. Het merd con sukscsvol optreden. Er word ontspannen gemusiceerd, zij het in het begin voor weinig publiek. Al met al echter toch oon geslaagd concert. CQOQGEÈ-LsüDöQ a.s. zondag(30 sopt.) geven ma onn concert te Louncn in het kader van de aldaar te houden liluzickfacstcn. Dit gebeuren vindt plaats in Garage vah Gorp on ons optreden begint om 11,00 uur precies. Vertrok bij het Gemeenschapshuis om 10.30 u Uniforme kleding. Hot programma ziet er als volgt uit 1. "Lü Dnyuux Labourcur"' 2. "Uuverture Facile" 3. "Seven Up" 4. "hlarysc" 5. "A. Starter Collection" 6. "UJalk Over" - D - lil. - T. - A. - K. Chaillet Csrfontaine Kottor Delbecq Vlak Kotter DoRPSKALENDER 5-6-7 okt. Fanfare - 'muziokmeokend 11 okt. L.V.B. - moederavond 11 okt S.V.C. - bostuursvergaduring 13 okt. Fanfare - concert gemeentehuis 14 okt. Fnnfarn - concort Tiénray 17 ckt Dameskoor - kienen 18 ckt. S.V.C. - jaugdleidorsvc-rgadcring 18 okt. Studieclub V.H. - studioovond 25 ökt. L.V.B. - dropping' 31 okt. L.V.B. - uitwisseling 4 nov Fanfare - concert f.locrlo 7. nov L.L.T.B. - verg. bestommingsplan buitengebieden 8 nov L.V.B. - lozing 10 nov S.3.W.C. - disnebal 15 nov. Studieclub V.H. - studicnvond 22 nov L.V.B. - grillen 24 nov Camovalsver- verstonbal 27 nov L.V.B. - excursie 13 doe. Studieclub V.H. - studiesvond 16 doe. S.V.C. - zaalvoetbal C/B 23 dcc. S.V.C. - zaalvoetbal E/D 26 dec. Fanfare; - kerstconcert

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 12