VERVOLG KORFBAL Programma komend weekeinde Zaterdag 22 sept. 11.00 uur Wittenhcrst 5 - Aspiranten 2 10.15 uur vertrek per fiets 12.00 uur Swift 1 - Pupillen 1 11.15 uur vertrek per auto 13.00 uur TOP 1 - Aspiranten 1 12.00 uur vertrek' per auto 15.00 uur Oranje Wit 2 - Pupillen 2 1^.15 uur vertrek per fiets 15.30 uur DIS A - Junioren A 15.00 uur ar r.nwezig Heesakker Zondag 25 september 13.00 uur -Grubben - Senioren 12.00 uur vertrek per aut 0 Afd„ Senioren Uitslagen afgelopen zondag Castenray 1 - Resia 1 1 - T Gastenray 2 - Leunen 5 A - 1 Castenray 3 - Montagnards 5 0 - 2 Castenray h - Merselo A 3 - 7 Castenray 1 - Resia 1 1 - 0 Jan 1 1 Onbekend' In de eerste helft was Castenray duidelijk de betere ploeg. Er werden veel goede kansen gecreëerd maar de afwerking, was erg zwak. Ka ruim een kwartier voetbal wist Jan Arts de bal op- fraaie wijze in te koppen 1 - 0 o Na rust kwam Resia sterk opzetten. Castenray verloor' de greep op het spel en in de 60e minuut maakte Resia de verdiende gelijkmaker. Na deze gelijke stand wist Resia nog enkele malen gevaarlijk op te komen, maar kon de wedstrijd niet in. haar voordeel beslissen dankzij de gorede. verdedigende achterhoede van Castenray. Gezien het verloop van deze wedstrijd'oen verdiend- gelijk spel. Castenray 2 -Leunen 5- zie elders Castenray 3 - Montagnards 5'. (pay. 10.) Een zeer matig spelend Castenray 3 leed een dikverdiende nederlaag tegen het geroutineerde 5G elftal uitBergen. In de beginfase hebben onze spe lers nog wel getracht c-e wedstri jdnaar hun hand te zetten. Doch toen succes uitbleef, ging men steeds slechter spelen. Het plaatsen werd steeds slechter en de aansluiting van de linies klopte niet Toen Bergen ook nog, door zwak verdedigen, simpel op 0-1 kon komen, ginghet helemaal mis. Er werd onderling veel gepraat en vooral gekankerdhetgeen zeker geen kentering in het zwakke spel teweeg bracht. Ondanks dat men na de thee rrm-t goede bedoelingen het veld opkwami en erin slaagde enkele aanvallen te produceren..was het voetbal weldra weer beneden peil. Het ervaren Montagnards ving de meesteaanvallen bekwaam op en slaagde er zelfs in op 0-2 tc komen, wederom door slecht ingrijpen van de^verdediging. Toch kwam er voor de onzen nog een enkel kansje. Leo Drüggen had een unieke gelegenheid de achterstand te verkleinen, doch schoot over het doel. Al m..t -al een wedstiijd om vlug te vergeten en tegen ons derde -elftal zou ik willen zoggende komende wedstrijd .tegen Ysselsteyn 3 geen gekanker, raaar voetballen, dan komen do punten ook wel weer. Porky,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 8