- 2- L.R.V. DE EENDRACHT Van de rijvereniging Oostrum hebben wij bericht ontvangen, dat zij van 3-7 oktober a.s. een wieler-vijfdaagse houden» De dagen en 6 okt. zijn speciaal voor de ruiters gereserveerd, zodat deze zich ook eens op de fiets met elkaar kunnen meten» Hen kan inschrijven voor: a. verenigingsritton (4 personen) b. uitöagingsritten c» prominontenritten Deze wedstrijden zullen gereden worden op k okt. en op 6 okt» do finale. V/ie hieraan mee wil doen, kan zich opgeven bij de secretaris. Zaterdag 22 sopt. receptie- in het gemeenschapshuis te Blitterswijk van 20.00 - 21.30 uur van de Meerlcsc- ruitcrclubvanwege het .behalen van het kampioenschap met hun viertal en hot ^5-jarig bestaan"van hun ri jvereniging. Veteranen-concours Dat hot niet te veel gezegd is, dat we een grote deelname verwachten voor ons voteranenconcours is zonder meer duidelijk uit de vele in schrijvingen die we ondertussen binnen hebben» Meer dan 20 viertallen en ruim 150 ind» dressuur- en springruiters hebben zich in laten schrijven. Met deze aantallen zijn wij best tevreden en beloofd het dan ook een goed concours te worden» RUITER B L U komt toch ook?????9?. 30 september a.s. FANFARE DORSPKLANK Gemeentelijk toernooi Worgen(22 sopt.) nomen me met onze Fanfare deel aan het Gemeentelijk (ïluzioktoer- nooi, dat dit jaar georganiseerd wordt door Fanfare "St. Catharina" uit Leunen- Ueulen-Heide. Het toernooi is eon initiatief van do Federatie van Uenrayse Mu ziekgezelschappen, waartoe ook onze Fanfare behoort. Do deelnemendekorpsen ko men uit Castenray, Oirlo, Oestrum, fJersolo, Ysselsteyri on Leunen. Harmonie "Eu terpe uit Vonray moet dit jaar wegens omstandigheden verstok loten gaan. Elk korps speelt twee werken, voorafgagaan door oen inspeolmars. Do beide werken worden gejureerd door Dhr. Hans Klerx uit Tilburg. Als inspeolmars heeft onze Fanfare gekozen "li/alk Over" van Ton Kotter, waarna achtereenvolgens "Ouverture Facile" van lïl. Cerfontaino on "Waryse" van A, Delbecq uitgevoerd worden. Het Gemeentolijk toernooi wordt gohouden in de Schouwburg to Uenray cn het is onze Fanfare, die om 19.30 uur do spits zal afbijten. Voor not afstemmen komen we om lü.15 uur in het Gemeenschapshuis bij elkaar, waarna wg por auto naar Uen- ray gaan. Kleding: witte blouse on zwarte broek of rok. Zorg ook voor glimmend gepoetste instrumenten. UJo wensen onze Fanfare eon zoor suksosvol optraden too.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2