Verslag pony-kamp 1979 Maandag Kwart voor tien laden in de straat» Alle pony's gingen er goed og, zelfs die van Cox» In Klein Cirlo werd hot half 11 voor de vrachtwagen er waso Toon moest er nog bij Bokke Toon geladen worden» Het was 11 uur voor we bij Jenniskens warc-n» Toen ging het richting Gassel» Het was kwart voor 1? toen we aankwamen» De paardcr. en pony's werden uitgeladen en naar de wei gebracht. Onze tassen werden uitgeladen en uitgepakt en daarna de luchtbedden opge blazen (en weer leeg gelaten)» Het werd tijd om te eten en daarna hebben wo allesopgeruimdDaarna., word er wat "gevoetbald"» De leiding ging even oen route uitstippelen waar we zouden rijden» Om kwart voor vier hebben we de pony's opgezadeld en zijn we gaan rijden» Om kwart voor vijf waren We terug en hebben we weer de pony's en paarden naar de wei gebrachtDaarna werd er. .gegeten. Toen de afwas gedaan was gingen we het dorp verkennen. Maar daar' kwam niet zo erg veel van» Wc gingen naar do speelweide» Piet wilde laten zie wat hij kon» Later hebbe.ri we nog gewandeld in de bossen. Om kwart voor 19 waren we terug» We kregen bier of limonade en pinda's» Om 11.3? uur zei Will Janssen dat hij even naar 't paard 'ging kijken, maar het was 0,27 uur voor hij terug was» Hij heeft al die tijd op de hengstenb'oer zitten wachten met Annelies» Die avond is er nog getoept en om half een werd er gezegd dat het licht over een half uur uit ging» Nadat Piet en Miep de scheiding hadden gevormd tussen de jongens en de meisjes konden wij de luchtbedden voor de zoveelste keer oppompen» Toen hoorden we dat Will zijn pyama kwijt was en zijn slaapzak» Ma wat harde woorden van Piet kwam de pyama en de slaapzak boven waterDaarna kon.eindelijk het licht uit maar toen was het al half 'twee.' Om 3 uur sliep iedereen. Dinsdag Om 10 voor 6 werd Piet gewoontegetrouw wakker» Toen hij besefte dat hij op vakantie was, sliep vader verder» Dm half 8 werd iedereen gewekt, maar het duurde nog 3 kwartier voor dat Anita uit de veren was» Om half negen werd er gegeten en Miep dacht? "Den ei hoort erbij". Om negen uur werd er door Miep gezegd wat er gedaan moest'worden. Anita afwassen, Jolanda Cox en Frank Stiphout afdrogen, Will Janssen, Leo Jacobs, Wiel Friezen eri Diny hebbc-n aardappelen geschild. Miep ging rnot Joelle en Annelies boodschappen doen. We wilden nog knarten gaan halen, maar hqt postkantoor was gesloten. Toon hebben we koffie; gedronken. We- zi jr. ook nog even naor.de dikbillen gaan kijken bij de buren. Toen %ijn we naar deKaas geweest» Will moest even bij de bakker meel gaan .-halen-, want ze hadden zin in pannekoeken, waar ze niet genoeg van konden krijgen» Vader lag op bed; hij zei dat hij onwel was, maar tijdens het eten was hij weer helemaal normaal en at goed van de pannokoeken. Na het eten werd er opgeruimd en voor Jan Donders een hoed vervaardigd van.een veld- I boeket eiï een gejatte roo-s. Die werd hem voor het rijden aangeboden om hem tijdens de hele week te dragen als valhelm want hij de zijne typisch vergeten. Tijdens het rijden had hij er nog geen op gehad» Om half vijf waren we terug en hebben de pony's en paarden naar de wei gebracht» Toen we terug kwamen hebben we koffie gedronken of fris» Piet dacht dat hij Cox zijn pony wel baas kon, maar de pony kon Piet baas» Piet werd zo kwaad dat hij de pony een stuk de lucht in schopte, maar de pony dacht ik laat me niet kisten en sprong: boven op de fiets, zodat de fiets weer naar de 'smid kon»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4