- 7 - FANFARE "DORPSKLANK" Vorige week zondag gaf onze fanfare een geslaagd"concert te Broekhuizen in het kader van de Aspergesfeesten aldaar» Het volgende concert van onze fanfare zal zijn op zondag 1juli en wel te Zeilbcrg. Voordion hebben, we nog precies A repetities, dus niet erg veel gelegenheid moer om hier en daar wat bij te schaven. We hopen - danook dat ondanks deze drukke tijd het repetitieverzuim tot het minimum.be perkt blijft» Voor.de goede orde zij nogmaals gezegd, dat het dagelijks doornemen van de muziekstukken van eminent belang zijn» Van 31 augustus tot en met 2 september worden door fanfare "Ons Genoegen" uit Oirlo muziekfeesten georganiseerd, die dienen tot het vormen van een Uniformenfonds. In dit verband wordt op zondag 2 september a.s. een muziekfestival georganiseerd, waaraan ook onze vereniging gaarne haar medewerking zal verlenen. Nadere gegevens volgen nog. In het kader van de ingebruikneming van het voormalige Gemeentehuis als Muziekschool worden een reeks concerten gegeven, waarvan 'er reeds enkele zeer succesvol afgesloten zijn. Op zaterdag 9 juni a.s. komt 'Vim Maas (docent van het Maastrichts Conser vatorium) met zijn Big Band naar Vonray. Hij verzorgt dan een concert in de aula van het Bosveld-college van 16.00 tot ca. 1.7.30 uur. De bezetting van deze Big Band bestaat uit dwarsfluiten, klarinetten, saxofoons, trompetten, trombones, Bes-bas, piano, elktr. orgel en slagwerk. Dit concert zal zeer zeker jong en oud boeien. Op woensdag 20 juni a.s. wordt van 19.30 tot ca. 21.00 uur in de ..aula van de Muziekschool een concert, verzorgd door de heren Schellens, Schillings en Schoemans, allen docent aan de Venraysé Muziekschool. Ook voor dit concert mogen we uw aandacht vragen. H.B.S. DE BATAVIEREN Ver zor i ng Jubileum-concours Vrijdag 8 juni: 19.15 uur: P» Emonts - Henny Cremers - Fr. Weijs Maria Cremers - J. Peeters Al. Kuypers Zaterdag 9 juni .16.15 uur: li. Smulders - B. Emonts - P. Kuypers - J. Arts Zaterdag 9 juni 19«^5 uur: P» Woijs - Brouwers - V. Jacobs - H. Kleeven P. Roijnders - J. Hesen Zondag 10 juni: 13.15 uur: H. Cremers - Jos. Woijs - J. Tacken -■ P. Heidens - J. Arts - G» Kuypers Zondag 10 juni: I6.A5 uur: F. Emonts - J. Pè'eters - B. Emonts P. Smulders - Ant. Kuypers Maandag 11 juni 19-15 uur: P. Wei js - W. Brouwers - ..nt. Brabbels. G. Zegers J. Hesen Woensdag 13 juni 19.15 uur: M. Smulders - II. Kleeven - W. Jacobs P» Reijnders - Leonno Weijs - Ant. Kuypers Donderdag lA juni 19.15 uur I-I. Cremers - C. Weijs - Henny Cremers Fr. Weijs - II. Weijs - G. Kuypers Vrijdag 15 juni 19.15 uur: P» Weijs -G.'Zegers - P» Kuypers Jos L'eijs - Al. Kuypers

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7