- a - AAN' DE OUDERS VnN DE OUDSTE KLEUTERS Op 7 juni, donderdag a.s., is er tussen k en 5 uur gelegenheid ora uv; kind, dat in augustus de lagere school zal gaan bezoeken, aan te melden. Hiervoor gaarne uv; trouwboekje meebrengen. U wordt verwacht in de klas van juffrouw Dini (zonder kind). Zaterdagavond werd er bij de Kerk geld gevonden. Was U de ongelukkige verliezer? Meldt U zich dan even bij: J. Donders, Lollebeekweg 35- L.R.V. DE EENDRACHT Zondag 2k mei j.l. werd er een concours gehouden in Oirlo voor de grote ruiters. Het achttal behaalde de 2e prijs. Bij de ind. dressuur werd Pierre Strijbos een 1e prijs toegekend. Met springen haalde Peter Strijbos de J>e prijs. Zondag 27 mei j.l. was er in Oirlo een concours voor de pony-ruiters. Het viertal kreeg de 6e prijs en met ind. dressuur behaalde Annelies Classens de 2e pri'js en Jolan'da Luykx de 3e. Bij de pony-spelen kregen Jolanda Cox, Jan Classens, Marian Philipsen en Johny Rutten een her inneringsrozet Maandag k juni wordt er een pony-concours gehouden te Borgen. FANFARE "DORPSKLANK" Bestuursvergadering dinsdag 5 juni om 20.00 uur bij P. van Wegberg. Agenda: 1. Opening 2. Notulen 3° Nabespreking Solistenconcours Opleiding Muziekschool 5. Muziekweekend 6. Mededelingen 7o Rondvraag 8. Sluiting. Concert Broekhuizen Op zondag 3 juni zullen we van 19.00-20.00 uur in Broekhuizen een concert verzorgen in het kader van de Muziekfeesten aldaar. We komen om 17.30 uur bij het Gemeenschapshuis bij elkaar, waarna vertrek per auto. Kleding: zwarte broek of rok en witte blouse. Do volgende werken zullen uitgevoerd worden: Seven Up, Ouverture Facile, Around the World, A Starter Collection en Le Joyeux Laboureur. We rekenen op ieders tijdige aanwezigheid. Obers feestavond S.V. Castenray Daar de voetbalvereniging tijdens het Solistenconcours voor obers zorgde, zijn wij a.s. zaterdag tijdens hun feestavond gaarne tot wederdienst bereid. Indien er nog leden van onze fanfare zijn .die mee willen helpen zullen v/c- dit zeer op prijs stellen. Aanmelden bij J. Strijbos, tel. 677 De volgende personen hebben reeds toegezegd: Toon Bloemen, Jan Philipsen Win Classens, Hay Hcebers, Piet Madou, Mart Marcellis. Gaarne tijdig aanwezig zijn. Aanvang 20.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 8