DAMESKOOR Vrijdag, vandaag, om 1A.OO uur jubileum-mis zingen voor fam. ïielen- Jansen. Zaterdag om 19.00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie; aanvang 2.0.30 uur. MEDEDELINGEN KLEUTER- EN LAGERE SCHOOL Schoolreis "->* Zoals gebruikelijk op het einde van het schooljaar, maken We ook dit jaar weer een schoolreis met de kinderen van de '+e5e on 60 klas en we 1 op vrijdag 1 juni a.s. Do reis voert dit jaar.naar België. We vertrokken 's morgens om 8.00 uur richting Antwerpenwaar We het'havencomplex bekijken en een bezoek brengen aan du dierentuin. 's Middags gaan we naar het pretpark Bobb.ej aanland in Licht aart. Rond 20.00 uur hopen we weer "in Cnstenray te zijn. Meer informatie over programma, benodigdheden en financiële bijdrage krijgt uw kind spoedig mee naar huis. De kinderen van de kleuterschool en van klas 1 t/m 3 hebben die dag vrijd De leerkrachten. MEDEDELING Vanaf maandag 28 mei tot en met zaterdag 2 juni wordt het. Dagblad voor Noord-Limburg bezorgd per post. Mochten er moeilijkheden zijn met de bestelling, stelt u zich dan in verbinding met het kantoor van het Dagblad voor Noord-Limburg te Vênray. Telefoon OA78O - 826^ L.R.V. DE EENDRACHT Zondag j.l. op hot pony-concours te Horst behaalde het viertal do 2e prijs. Anita Seijkens wist de 3e prijs met springen to behalen. Joolle Derix en Jolanda Luykx behaalden beiden de prijs met dressuur. Komende zondag gaan onzo pony-ruiters naar het concours te Oirlo. H.B.S. DE BATAVIEREN Zaterdag 26 mei wedstrijd Willem Teil Oirlo - Batavieren Castenray. H. Wei js P. Emonts Fr. Weijs J. Tacken H. Kleeven Henny Cremers P. Kuypers H. Cremers G. Kuypers Loo'nne V/ei js G. Weijs W. Jacobs P. Wei js Jos Weijs J. Arts J. Peters B. Emonts P. Smulders W. Brouwers P. Heidens M. Smulders G. van Kuyck AntKuypers G. Zegers P. Reijnders vertrek 15.30 uur vertrek 18.30 uur. Dinsdag 29 mei loting Koningschieten en bespreking verzorging jubileum concours 6 t/m 15 juni. Zondag 3 juni Koningschieten; tevens wordt er om 13.00 uur een ver enigingsfoto gemaakt. We verwachten alle leden, dus ook de leden die niet schieten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7