- 6 - Vervolg S.V. Gastenrsy Het bleef uiteindelijk 2-1 en het eindsignaal wercl met evenveel gejuich onthaald als bij een kampioenschap. Een verdiende overwinning en de aller hartelijkste felicitaties van de sportredacteur. Castonray 2 greep de laatste strohalm om zich van degradatie te vrij waren! Doods vorige week donderdag spoelde men de laatste competitie wedstrijd tegen I.V.O. 5 uit Velden. In do Ie helft werd vrij goed ge speeld en nam Castenray afstand door 2 doelpunten van Hub van Rheo. Toen Frans Tielen in de 2e helft 5-0 scoorde nan Castenray gas terug. Het spelpeil zakte naar bedenkelijk niveau en het was dan. ook nie.t ver wonderlijk dat I.V.O. kon tegenscoren. Hierbij bleef het echter, zodat Castenray achteraf bekeken toch vrij gemakkelijk aan de overwinning kon komen. Daar ook Wittenhorst 5 en Meerlo 2, winst boekten, krijgt de com petitie voor deze 3 ploegen nog een staartje. In 3 wedstrijden moet men gaan uitmaken wie het reeds gedegradeerde Ysselsteyn 3 zal. vergezellen naar de 3e klasse. Hopenlijk zit voor Castenray 2 het venijn niet in do staart. Laten we net als bij Castenray 1 ook met zijn allen ons 2e elftal aanmoedigen in deze zware krachtproef. Veel succesS Degradatiewedstrijden Castenray_2 Castenray 3 nam afscheid van de 2e klasse mot een 1-4 nederlaag tegen ïlëldërsïö". In de 1e helft hadden de gasten een licht overwicht "met diverse kansen, waarvan er echter slechts 2 benut werden. In de 2e helft nam Castenray het initiatief en toog ten aanval. Er kwamen ook wel enkele kansen, maar het was Melderslo dat bij een uitval de voorsprong kon uit bouwen tot 0-3. Dit v/erd Castenray 3 te gortig en er volgde een ware stormloop op het Melderslose doel. Paul Kuypers schorde uit een penalty 1-3 en had men de vele riante mogelijkheden niet onbenut gelaten, dan had er zelfs nog wel een gelijkspel ingezeten. Bij een van de weinige counters kon Melderslo 1-4 scoren en daarbij bleef het verder. Gezien de sterke tegenstanders die Castenray 3 in deze competitie'ontmoettemag het verbazingwekkend zijn, dat toch nog 6 competitiepujiten konden worden vergaard. V/ie had dat bij het begin van de competitie verwacht? Hopenlijk zijn ook de 6 elftalrondjes gegeven, zodat root nog meer plezier kan v/orden teruggedacht aan het avontuur in de 2e klasse.,, Castenray 4 speelde een matige wedstrijd en verloor met 1-9 van het hoog geklasseerde H.K.C. 3» Tegenover de vele kansen van de bezoekers waren er slechts enkele te constateren van Castenray Toch slaagde Jan Vollen berg erin de Castenrayse eer te redden, zodat tijdens deze laatste' wed strijd toch nog gejuicht .kon worden. Volgend seizoen zal Castenray 4 uitkomen in de nieuw in te voeren 4e klasse. Misschien behoren dan ook de grote nederlagen tot het verleden. Hoe dan ook, gezelligheid moet er blijven en dat zeer zeker bij de lagere elftallen. Zaterdag 26 mei: Castenray 2 - Wittenhorst 5 dinsdag 29 mei: Wittenhorst 5 Meerlo 2 vrijdag 1 juni: Meerlo 2 - Castenray 2 19.00 uur 19.00 uur 19.00 uur COPY INLEVEREN V R R VOLGENDE TEEK U I TE R L 13 K' DINSDAG 20.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 6