.V.CA5TENRAY - 3 - Afd. Deugd; Vgotbeller v.h. Daar a.s. Uioensdag 3G mei vindt op hot sportpark "de Heosakker" de uitreiking plaats van da wisselbekers voor de voetballer van hot jaar in elk van da jeugdelftallen. Dgzg bekers zullen uitgereikt morden door één van de koopers van F.C. V.V.V. Hieraan voorafgaand, zullen allo jeugdspelers een penalty mogen nemen op de dan aanwezige-keeperHet ligt in de bedoeling dan ook de elftalfoto te maken. Zorg dus, dat jullie in hot complete voetbaltenue verschijnön. Na do uitreiking van de bekers, die bij goed weer buiton plaats vindt, kunnen jullie nog in de kantine terecht voor een consumptie. Behalve de aanwezigheid van de jeugdleiders (gaarne om 18.30 uur aanwezig zijn), de jeugdvoetballers, de technische commissie en het bestuur, wordt gerekend op een ruime belangstelling van de ouders, de seniorenvoetballors en andere belang stellenden. De F.C. V.V.V.--keeper zal om 19.00 uur startklaar staan. Zorg dus, dat je tijdig aanwezig bent, zodat alles gladjes kan verlopen. Mededelingen Het C- en E-elftal zijn uitgovoctbald. Uoor het B- en D-toam is er op 2 resp. 4 juni nog een jubileumtoerhboi te Meterik. Mededelingen hieromtrent volgen komende week in de Schans. Degenen, die nog in het bezit zijn van niet verkochte stickers voor het Polio- toernooi, worden verzocht deze zo spoedig mogelijk in te leveren. Degenen, die hun "kampbrief jus" nog niet hebben ingeleverd, krijgan hiertoe alsnog de gelegenheid tot uiterlijk zaterdag 26 juni (morgen Aanmeldingen van nieuwe leden kunt u nog stuods doen bij H.Classens, tel. 781, indien u in 1971 of eerder geboren bent. Dak degenen, die na dit seizoen stoppen mot voetballen, üjorden vriendelijk ver zocht dit even te melden. Afd. Dameskorfbal; Uitslagen afgelopen weekend; Grubben 4 - Aspiranten 2 0-4 Aspiranten 1 - Oranje üJit 2 1-2 lïlerels - Senioren s n o Afd, Senioren Uitslagen afgelopen weekend. Castenray 1 - Swolgense Boys 1 Castenray 2 - IVü 3 (dond.) Castenray 3 - Molderslo 2 Castenray 4 - H.R.C.'3 2-1 3-1 1-4 1-9 leus Verder op pagina 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 3